Новини Громади

Дата: від до Скинути

Як підтримати себе, якщо переживаєте стрес – детально в «Довіднику безбар’єрності»

У «Довіднику безбар’єрності», створеному за ініціативи першої леді України Олени Зеленської, запропоновано техніки з допомоги іншим і собі, відеоролики про психологічну підтримку, прості та дієві техніки для зниження рівня стресу.

13:35 18.09.2023

До уваги! Відключення електропостачання

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 18.09.2023р. з 10-45 до 17-00 у зв’язку із ремонтними роботами відбудеться часткове відключення електроенергії по вулицям: 5 Веерсня,  Лесі Українки, Вокзальна, Слюсаренка генерала, Перемоги, Гоголя, Набережна, Нетеченська, Коцюбинського, Симиренка Левка; по провулкам: Коцюбинського, Лесі Українки, Вокзальний, Поштовий; по в’їздам: Нетеченський, Гоголя, 1-й, 2-й Вокзальний, тупик Веселий; село Верхня Озеряна.

10:50 18.09.2023

У Харкові відбулося обласне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

У засіданні взяли участь представники Уряду, керівництво Харківської обласної військової адміністрації та очільники територіальних громад регіону. Мереф'янський міський голова Веніамін Сітов також долучився до заходу.

13:42 15.09.2023