Новини Громади

Дата: від до Скинути

Урочистий прийом міського голови до Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку

Мереф’янський міський голова Веніамін Сітов і голова ветеранської та жіночої рад м. Мерефи Раїса Угненко, з нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку провели урочистий прийом.

15:22 03.10.2023

До уваги! Відключення електропостачання

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 04.10.2023р. з 08-00 до 17-00 у зв’язку із ремонтними роботами відбудеться часткове відключення електроенергії по вулицям: Меліоративна, Слав’янська,  Вокзальна, Громадянська, Довженка Олександра, Дніпровська, Зеленогайська, Конституції, Корольова Академіка, Мирна, Північна, Поетична, Робітнича, Сонячна, Ярова, Бджілостанція, Нова, Сірка Івана; по провулкам: Заводський, Комаровський, Меліоративний, Мирний, Склодувів, Червоний, Слов’янський; по в’їздам: Заводський, Борткевича Сергія; м-н Артемівка, площа Шевченка.

13:37 03.10.2023

2 жовтня у Мереф’янській громаді було відкрито Алею Пам’яті

Сьогодні, у нашій громаді було відкрито Алею пам’яті загиблих Героїв-мереф’ян. У бою за волю України, за честь і гідність свого народу загинули наші земляки. Світла пам’ять про них житиме у наших серцях.

15:11 02.10.2023