Новини Громади

Дата: від до Скинути

Безпека руху. Як змінилися правила поведінки учасників дорожнього руху під час війни

Війна та негативні соціальні наслідки, які вона спричинила, повністю змінили життя українського народу, а також збільшили різноманіття ризиків для базових прав громадян на життя, здоров’я і майно.

13:40 29.09.2023

Про наявні результати у роботі окружної прокуратури за 8 місяців 2023 року

Харківська окружна прокуратура, на виконання ст.6 Закону України «Про прокуратури» інформує жителів Харківського  району про наявні результати у роботі окружної прокуратури за 8 місяців 2023 року.

13:37 29.09.2023

Фахівці управління Держпраці розпочали інформаційну кампанію «Виходь на світло!»

Незадекларована праця – це свідоме ухилення роботодавців і працівників від оформлення трудових відносин з метою отримання тих чи інших переваг за рахунок приховування реальних доходів, отримання соціальних пільг, несплати податків тощо.

11:40 29.09.2023

Орденом "За мужність" ІІІ ступеня посмертно нагородили бійця з Мереф'янської громади Сергія Буряківського

Передача нагород рідним загиблих військових Харківського району відбулася 28 вересня у великій залі засідань Харківської районної військової адміністрації.

11:03 29.09.2023

У Мереф’янській громаді відкрито Клас безпеки

28 вересня у Мереф’янському ліцеї №3 відбулось урочисте відкриття Класу безпеки – сучасного інтерактивного освітнього простору, який допоможе дітям навчитись правил безпекової поведінки в нашому непростому сьогоденні та дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

09:00 29.09.2023