Новини Громади

До уваги! Відключення електропостачання

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 12.09.2023р. з 09-00 до 17-00 у зв’язку із ремонтними роботами відбудеться відключення електроенергії у смт Утківка;

08:48 12.09.2023

До уваги! Відключення електропостачання

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 11.09.2023р. з 09-00 до 16-30 у зв’язку із ремонтними роботами відбудеться часткове відключення електроенергії по вулицям: Дніпровська, Воронова Володимира, Березова; по провулку Яковлівський; тупик Лікарський.

08:24 11.09.2023

Державна підтримка бізнесу в питаннях фіскалізації розрахункових операцій

Державна податкова служба України в умовах військового часу продовжує роботу із вдосконалення функціоналу безоплатного ПРРО, створюючи бізнесу зручні умови для виконання вимог щодо фіскалізації розрахункових операцій.

10:58 08.09.2023

Чим небезпечна амброзія та як з нею боротися!

З метою запобігання розповсюдження бур’янів, в т. ч. карантинних, які сприяють виникнення алергічних захворювань у населення, необхідно постійно проводити заходи з покосу трави.

08:20 08.09.2023

До уваги! Відключення електропостачання

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 08.09.2023р. з 09-00 до 17-00 у зв’язку із ремонтними роботами відбудеться часткове відключення електроенергії по вулицям: Незалежності, Соборна; по провулкам: Погребняка Якима, Мірошниченка, Незалежності.

08:15 08.09.2023

Вагомі причини не палити сухе листя і траву

Щорічно восени й навесні починається масове спалювання трави, сміття та листя. Саме так і виникають неконтрольовані пожежі, які складно загасити самостійно. Окрім цього, через спалювання трави:

14:56 07.09.2023