Новини Громади

У Мереф’янській громаді відкрито Клас безпеки

28 вересня у Мереф’янському ліцеї №3 відбулось урочисте відкриття Класу безпеки – сучасного інтерактивного освітнього простору, який допоможе дітям навчитись правил безпекової поведінки в нашому непростому сьогоденні та дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

09:00 29.09.2023

Передавайте показання газового лічильника зручним для вас способом!

Клієнти ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» можуть передати показання газового лічильника будь-яким зручним для них способом, незалежно від наявності інтернету чи доступності центру обслуговування клієнтів.

09:47 28.09.2023

До уваги! Відключення електропостачання

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 28.09.2023р. з 09-00 до 17-00 у зв’язку із ремонтними роботами відбудеться відключення електроенергії у смт Утківка та селі Верхня Озеряна.

08:31 28.09.2023

Цьогоріч в Ізюмській міській лікарні планують розпочати відновлення операційного блоку

Про комплексне відновлення Центральної міської лікарні Піщанської Богоматері, яка зазнала пошкоджень внаслідок російських обстрілів, розповів під час брифінгу в Ізюмі начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

08:31 28.09.2023