Новини Громади

Всі шляхи ведуть додому

В умовах війни та підступних кроків росії важко торувати шлях для тих, хто залишається в окупації та депортації. Тисячі українських дітей потребують нашої допомоги. Ворог нав’язав їм російське громадянство, створив перешкоди для возз’єднання  цих дітей із батьками та Батьківщиною.

16:34 23.04.2024

Облаштування тротуарних доріжок на Алеї Героїв на кладовищі по вулиці Шевченка

Мереф’янська міська рада дякує благодійникам: ФОП Максименко Юрій Вікторович та ФОП Тищенко Микола Петрович за облаштування тротуарних доріжок на Алеї Героїв на кладовищі по вулиці Шевченка.

15:17 23.04.2024

Харківську область з робочим візитом відвідали Віце-прем’єр-міністр з відновлення України та міжнародні партнери з Данії, Швеції, Естонії та Франції

Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівтсва Данії в Україні Оле Егберг Міккельсон, Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Аннелі Кольк, заступник голови дипломатичної місії Швеції в Україні Каспер Андерсон, заступник голови дипломатичної Місії Бенджамін Рорріге, Постійний представник ПРООН в Україні Яко Сільє, а також Народна депутатка України Олена Шуляк обговорили питання відновлення енергетичної системи та житла у Харкові та області.

14:09 22.04.2024

До уваги! Відключення електропостачання 22 квітня

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 22.04.2024р. з 10-00 до 16-00 у зв’язку з ремонтними роботами відбудеться відключення електроенергії у центральній частині міста.

08:48 22.04.2024