Новини Громади

Щодо податкової знижки за користування іпотечним житловим кредитом

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати та/або у вигляді дивідендів, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – Кодекс) (п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 Кодексу).

13:32 17.10.2023

Звернення Головного управління ДСНС України у Харківській області до громадян щодо важливості дотримання правил мінної безпеки

Протягом минулого тижня на території Харківської області сталося 5 підривів на вибухонебезпечних предметах, в результаті чого три цивільні людини загинули, ще три – зазнали травм.

11:39 17.10.2023

До уваги! Відключення електропостачання 19 жовтня

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 19.10.2023р. з 08-00 до 17-00 у зв’язку із ремонтними роботами відбудеться часткове відключення електроенергії по вулицям: Конституції, Сонячна, Погребняка Якима, Сірка Івана, Артемівська, Васильківського Сергія, Вокзальна, Громадянська, Дніпровська, Довженка Олександра, Заводська, Зеленогайська, Корольова Академіка, Меліоративна, Мірошниченка, Мирна, Незалежності, Нова, Ободовської Раїси, Північна, Поетична, Робітнича, Слав’янська, Сім’янцева Валентина, Соборна, Ярова; по провулкам: Артемівський, Борткевича Сергія, Заводський, Комаровський, Корольова Академіка, Мирний, Мірошниченка, Меліоративний, Незалежності, Склодувів,  Переїздний, Погребняка Якима, Соборний, Слов’янський, Червоний; по в’їздам: Борткевича Сергія, Заводський,1-й, 2-й, 3-й Мірошниченка, 1-й, 2-й Незалежності, Соборний; тупик Артемівський;  площа Шевченка.

10:08 17.10.2023

КИНУТИ КУРИТИ — ЩО ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНО?

Упевнені, всі вже сто разів чули про шкоду куріння. Тож ми не будемо вкотре закликати відмовитися від сигарет, просто коротко ознайомимо з деякими фактами — а далі вирішуйте самі.

08:41 17.10.2023

До уваги! Відключення електропостачання 18 жовтня

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 18.10.2023р. з 08-00 до 17-00 у зв’язку із ремонтними роботами відбудеться часткове відключення електроенергії по вулицям: Карпатська, Конституції, Героїв Крут, Слобожанська, Сонячна, Сухоярська, Бджілостанція, Кошового Олега, Осіння, Будянська, Залізнична, Західна, Лісна, Люботинська, Південна, Погребняка Якима, Полянського, Станційна, Свободи, Михайлина Ігоря, Озерянська, Охтирська, Підлісна, Піщана, Дніпровська, Сікорського Ігоря, Сумська, Щаслива, 1 Травня, 8 Березня, Кільцева, Дачна, Прусянська, Солдатенка, Українська, Харківська, Чумацька; по провулкам:  Станційний, Сухоярський, 1 Травня, 8 Березня, Дачний, Залізничний, Михайлина Ігоря, Озерянський, Полтавський, Утківський, Харківський, Херсонський; по в’їздам: Кошового Олега, 1-й Західний, 1 Травня, 8 Березня, Лозівський, Утківський, Озерянський; площа Зелена.

15:45 16.10.2023

Навчально-ознайомчий візит міського голови Веніаміна Сітова до Швеції

Мереф’янський міський голова Веніамін СІТОВ, у складі делегації Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад», як член правління Асоціації та голова Платформи «Безпека:ЖКГ» ВА ОТГ, наразі бере участь у навчально-ознайомчому візиті, який відбувається з 15 по 20 жовтня у Швеції.

15:14 16.10.2023

У Харківському районі впродовж року планують реалізувати 46 проєктів з відновлення на суму майже 921 мільйон гривень

Про відновлення житлового фонду, медичних і освітніх закладів, а також адмінустанов у Харківському районі йшлося на брифінгу в Офіційному Медіацентрі.

11:42 16.10.2023