Новини Громади

До уваги! Відключення електропостачання 17 жовтня

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 17.10.2023р. з 08-00 до 17-00 у зв’язку із ремонтними роботами відбудеться відключення електроенергії у центральній частині міста, а також по вулицям: Бутенка Олександра, Карпатська, Конституції, Кримська, Баварська, Бульбенка Федора, Вишетравської, Вернадського Володимира, Героїв Чорнобиля, Дніпровська, Лесі Українки, Квітуча, Культури, Мала, Одеська, Озерянська, Патріотична, Польова, Савченка, 5 Вересня, Садова, Санаторна, Сененко, Слобожанська, Сонячна, Солдатенка, Спортивна, Степова, Сумська, Сухоярська, Холодногірська; по провулкам: Вернадського Володимира, Зміївський, Конституції, Кримський, Незалежності, Патріотичний, Спортивний, Тихий, Холодногірський; по в’їздам: Бутенка Олександра, Санаторний, Холодногірський; тупики: Замереф’янський, Підгірний.

11:11 16.10.2023

Всесвітній день здорового харчування

Всесвітній день здорового харчування відзначається щорічно 16 жовтня у 50-ти країнах світу. Харчування – один з найбільш важливих аспектів здорового способу життя. В організмі людини немає практично жодного органу і системи, нормальна життєдіяльність яких не залежала б від харчування.

10:30 16.10.2023

До уваги! Відключення електропостачання 16 жовтня

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 16.10.2023р. з 09-00 до 17-00 у зв’язку із ремонтними роботами відбудеться часткове відключення електроенергії по вулицям: Незалежності, Погребняка Якима, Зеленогайська, Північна, Соборна, Корольова Академіка; провулок Червоний;  в’їзд 1-й Незалежності; села: Лелюки, Олександрівка.

08:49 16.10.2023

Рейдові відпрацювання лісових масивів Мереф’янської громади

З метою недопущення виникнення пожеж у природних екосистемах 12 жовтня інспекторським складом ВЗНС Харківського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області спільно з працівниками філії «Жовтневе лісове господарство» ДП «Ліси України» були проведені профілактичні рейди на території «Жовтневого лісового господарства» ДП «Ліси України» Мереф’янської громади та у житловому секторі, який знаходиться поблизу даного лісового господарства.

09:02 13.10.2023

Вічна пам’ять Герою!

Під час участі у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони країни загинув - військовослужбовець Збройних Сил України, мешканець громади:

08:56 13.10.2023

10 порад до правильного харчування жінок

Зробіть собі пріоритетом правильно харчуватись і знайдіть час, щоб піклуватися про себе. Тарілка здорового харчування допоможе вам вибрати типи та кількість продуктів, які вам потрібні. І, найдіть час, щоб бути фізично активними, та могли робити те, що хочете.

15:09 12.10.2023