Новини Громади

Дата: від до Скинути

Представники шкільного лісництва Утківського ліцею посіли перше місце в обласному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти!

13:30 25.10.2023

Щоденні роботи з благоустрою

Працівники відділу благоустрою та районних комітетів органів самоорганізації населення (РК ОСН) щоденно продовжують піклуватися про чистоту та наводити лад на території громади.

13:17 25.10.2023

Верховний Суд вказав, хто має доводити, що користувач своїми діями сприяв втраті і незаконному використанню ПІН-коду платіжної карти.

На розгляді Верховного Суду знаходилась справа за позовом фізичної особи до комерційного банку про захист прав споживача та стягнення грошових коштів. Обґрунтовуючи позовні вимоги, позивач зазначив, що невідомі особи шахрайськими діями заволоділи доступом до додатка банку на його телефоні й безперешкодно з боку служби безпеки банку заволоділи коштами, які були на його карткових рахунках. Виявивши безпідставне списання коштів, позивач повідомив про цей факт банк і звернувся до правоохоронних органів. Однак банк відмовився добровільно повернути належні позивачу кошти.

11:15 25.10.2023

Видача гуманітарної допомоги

27 жовтня відбудеться видача гуманітарної допомоги мешканцям Мереф’янської громади 1994, 1995, 1996, 1997, 1998 років народження!

10:07 25.10.2023

До уваги! Відключення електропостачання 25 жовтня

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 25.10.2023р. з 09-30 до 16-10 у зв’язку із ремонтними роботами відбудеться часткове відключення електроенергії по вулицям: Громадянська, Корольова Академіка, Весела, Привокзальна, Робітнича, Ободовської Раїси.

09:51 25.10.2023

Завершився навчально-ознайомчий візит делегації Всеукраїнської Асоціації ОТГ до стратегічного партнера – Шведської асоціації місцевих влад та регіонів (SALAR)

Це вже другий візит української делегації до SALAR, і він проходив з З 15 по 20 жовтня. З 2018 року Всеукраїнська Асоціація ОТГ є стратегічним партнером SALAR.

09:04 25.10.2023