Новини Громади

Дата: від до Скинути

Як спонукати військовослужбовців звернутися до психолога – детально в «Довіднику безбар’єрності»

У новому розділі «Довідника безбар’єрності», створеного за ініціативою першої леді України Олени Зеленської, йдеться про те, як спілкуватися з військовими в побуті, сім'ї та на роботі.

11:38 20.12.2023

Щоб ялинка не стала причиною пожежі

Незабаром Різдвяні та Новорічні свята, що принесуть до кожного будинку радість і надію, зміни на краще в житті. Але на жаль буває й так, що найменша необережність, порушення правил пожежної безпеки можуть перетворити новорічні свята на велику біду. Щоб наслідки від пожежі нікому не затьмарили свята, необхідно дотримуватися певних вимог пожежної безпеки. Такі вимоги є і до новорічних ялинок, ялинкових прикрас та інших виробів, які використовуються під час святкування Різдва і Нового року.

13:42 19.12.2023

У межах комунікаційної кампанії «Ти як?» розповідається, як боротися з тривожністю

Зазвичай хвилювання через певні події чи буденні клопоти триває недовго — від кількох хвилин до кількох днів. Але для деяких тривожність — це не просто напружений день чи занепокоєння.

13:19 19.12.2023

Допомога ЗСУ

Днями, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій ЄРШОВ передав силам оборони дрон Mavik 3E  та 2 термінали ступникового інтернету  «СтарлінкGen 2».

13:00 19.12.2023