Новини Громади

Дата: від до Скинути

Громади Закарпаття, в яких проживає значна частина українських угорців відкрито звертаються до Президента Євроради Шарля Мішеля та прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана з проханням підтримати початок переговорів про вступ України до ЄС

Одна за одною громади Закарпаття, в яких проживає значна частина українських угорців, також відкрито звертаються до Президента Євроради Шарля Мішеля та прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана з проханням підтримати початок переговорів про вступ України до ЄС.

08:39 14.12.2023

19 грудня відбудеться засідання Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій

Згідно ЗУ «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України» від 23.02.2023 р. №2929-IX, Постанови №600 від 30.05.2023 р. «Про затвердження Порядку надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна» та Постанови №516 від 19.05.2023 р.  «Деякі питання організації роботи комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України» із змінами внесеними згідно з Постановою КМ № 858 від 21.07.2023, Мереф’янська міська рада повідомляє, що 19.12.2023 року о 15 год. 00 хв.  відбудеться засідання Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Мереф’янської міської територіальної громади щодо отримання компенсації згідно поданих заяв від власників знищеного майна, за адресою: Харківська область, Харківський район, м.Мерефа, вул. Дніпровська, 213 (актовий зал).

16:13 13.12.2023

19 грудня відбудеться засідання Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій

Згідно ЗУ «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України» від 23.02.2023 р. №2929-IX та Постанови №381 від 21.04.2023 р. «Про затвердження Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги “єВідновлення”» із змінами внесеними згідно з Постановами КМ № 487 від 12.05.2023 та № 565 від 30.05.2023, Мереф’янська міська рада повідомляє, що 19.12.2023 року о 14 год. 00 хв.  відбудеться засідання Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Мереф’янської міської територіальної громади щодо отримання компенсації згідно поданих заяв від власників пошкодженого майна, за адресою: Харківська область, Харківський район, м.Мерефа, вул. Дніпровська, 213 (актовий зал).

16:11 13.12.2023

ДЕ НЕ МОЖНА ПАЛИТИ В УКРАЇНІ?

Загальновідомо, що куріння тютюну шкодить не лише курцям, але й тим, хто їх оточує. За інформацією Центру громадського здоров’я України, в людини, яка регулярно наражається на пасивне куріння, може розвинутися низка хвороб. На жаль, тільки окремі курці лише з ввічливості та поваги до тих, хто не має цієї шкідливої звички, готові не хапатися за цигарку в громадських місцях. Однак на норму закону доводиться зважати кожному.

15:14 13.12.2023

Поведінка на кризі

Щоб не трапилося лиха, на льоду потрібно поводитися дуже обережно! Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже вона надзвичайно тонка, неміцна і не витримує маси навіть маленької дитини.

10:55 13.12.2023

Чергове засідання виконавчого комітету

12 грудня відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Усього члени виконавчого комітету розглянули 26 питань порядку денного, по яким прийняли відповідні рішення.

08:44 13.12.2023