Новини Громади

Дата: від до Скинути

Чи застосовуються у період воєнного стану на території України санкції за порушення вимог ЗУ від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»?

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що 01.08.2023 набрав чинності Закон України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», яким, зокрема, внесені зміни до розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265).

09:15 26.12.2023

Чим небезпечний чадний газ та як уберегтися від отруєння!

З настанням холодів та через російські обстріли українці гріються як можуть: використовують пічки, генератори та інші нагрівальні прилади. Але, купуючи таке обладнання, важливо розуміти й ризики, які може спричинити його використання.

09:08 26.12.2023