Новини Громади

Дата: від до Скинути

Комендантська година в Харкові та області на новорічні свята не змінюватиметься!

Комендантська година в Харкові та області на новорічні свята не змінюватиметься. Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов зазначив, що додаткових обмежень не планується. Комендантська година діятиме як зазвичай, із 23:00 до 05:00. Під час новорічних свят обмежень щодо функціонування бізнесу та продовольчих магазинів так само не передбачено.

13:39 29.12.2023

Приватизація для малого бізнесу. Маємо. Дбаємо. Розвиваємо

Приватизація важлива для малого бізнесу, бо це створення можливостей там, де їх раніше не було. Це тому, що держава може продати недіючу будівлю вам, а ви зробите там новий магазин або СТО чи ще щось та разом з тим робочі місця й прибутки іншим українцям.

10:10 29.12.2023

Захищай своє!

Звернись до ТЦК та СП за місцем проживання. «Гаряча лінія» 0 800 300 441 понеділок-субота, з 09:00 до 17:00 (057) 712-46-23 понеділок-п’ятниця з 08:00 до 17:00 Як приєднатися, переваги військової служби в ЗСУ, поширені питання, контакти https://zsu.team/...

09:45 29.12.2023

Яку грошову допомогу отримують від держави полонені

Люди щодо яких встановлений факт позбавлення свободи внаслідок збройної агресії проти України мають право на державну допомогу. Для встановлення факту позбавлення свободи потрібно звернутися до комісії при Мінреінтеграції. Довідка про перебування в полоні - один з обов'язкових документів. Національне інформаційне бюро зможе допомогти отримати зазначену довідку. Телефонуйте на «гарячу лінію» Мінреінтеграції за номером: 15-48 або на «гарячу лінію» НІБ: 16-48

09:37 29.12.2023

Яка послідовність дій має бути здійснена суб’єктом господарювання для реєстрації ПРРО?

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати ПРРО, повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог пункту 63.3 статті 63 Податкового кодексу України  від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями.

08:47 29.12.2023

Щоденні роботи з благоустрою

Працівники відділу благоустрою та районних комітетів органів самоорганізації населення (РК ОСН) щоденно продовжують піклуватися про чистоту та комфорт по всій території громади.

10:16 28.12.2023