Новини Громади

Дата: від до Скинути

Перша леді провела зустріч із представниками регіонів, відповідальними за впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я

Перша леді України Олена Зеленська провела зустріч із представниками регіонів, відповідальними за впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я.

15:10 15.12.2023

16 грудня 2023 року о 10:00 в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та військовому коледжі сержантського складу Харківського національного університету Повітряних Сил відбудеться День відкритих дверей (на платформі YOUTUBE в режимі on-line).

09:30 15.12.2023

Регіональний форум-воркшоп з обміну досвідом реалізації планів реагування громад в рамках проєкту «Людський вимір: інклюзивні дані для стабільності та розвитку»

Участь у заході від Мереф’янської громади взяли – Сергій Єршов, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Катерина Кобець, начальник відділу Міжнародних відносин та проєктно-інвестиційної діяльності та Крістіна Бережна, головний спеціаліст відділу.

15:10 14.12.2023

Підставою для отримання соціальних допомог, пільг та субсидій є особисте звернення громадян

З метою покращення якості надання адміністративних послуг соціального характеру та інформування населення щодо широкого використання електронних (цифрових) сервісів Відділ соціального захисту населення Мереф’янської міської ради звертає увагу мешканців громади, що підставою для отримання соціальних допомог, пільг та субсидій є особисте звернення громадян з поданням відповідної заяви та необхідними документами та/або відомостями, які  приймаються посадовими особами виконавчого органу або центру надання адміністративних послуг виключно з формуванням електронної справи.

14:56 14.12.2023

Щоденні роботи з благоустрою

Працівники відділу благоустрою та районних комітетів органів самоорганізації населення (РК ОСН) щоденно продовжують піклуватися про чистоту та комфорт по всій території громади.

11:11 14.12.2023