Новини Громади

Поведінка на кризі

Щоб не трапилося лиха, на льоду потрібно поводитися дуже обережно! Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже вона надзвичайно тонка, неміцна і не витримує маси навіть маленької дитини.

10:55 13.12.2023

Чергове засідання виконавчого комітету

12 грудня відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Усього члени виконавчого комітету розглянули 26 питань порядку денного, по яким прийняли відповідні рішення.

08:44 13.12.2023

Що таке черевний тиф і як від нього захиститись?

Черевний тиф – гостра антропонозна інфекційна хвороба з фекально-оральним механізмом передачі, яку спричинює сальмонела черевного тифу, яка зберігається у навколишньому середовищі до декількох місяців. Мікроорганізми легко переносять заморожування, а ось хімічні дезінфектанти, ультрафіолет, кип’ятіння діють на них згубно.

14:23 12.12.2023

Закарпатські угорці публічно звернулися до Президента Євроради Шарля Мішеля та прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана

Представники національної спільноти закликали їх підтримати рішення щодо відкриття переговорів про членство України в Європейському Союзі, запланованого на 14–15 грудня 2023 року. «Ми наполегливо закликаємо всіх лідерів держав-членів ЄС продовжувати підтримувати Україну на шляху євроінтеграції», – йдеться у зверненні лідерів угорських громад краю (https://is.gd/YnBWNJ). Громадська спілка «Закарпатське товариство угорців» також закликала угорського лідера Віктора Орбана приєднатися до початку перемовин з Україною про членство в ЄС.

13:14 12.12.2023

Увага! Власники та користувачі земельних ділянок Харківської області право власності (користування) на які виникло до 2004 року!

З метою виконання Указу Президента України від 22.07.2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», Головне управління Держгеокадастру у Харківській області та Мереф’янська міська рада звертають увагу громадян, підприємств, установ та організацій області на необхідність внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

11:36 12.12.2023

Який порядок оприбуткування готівкових коштів,  у разі якщо режим роботи каси підприємства не співпадає з режимом роботи господарської одиниці, що проводить розрахунки із застосуванням РРО?

Який порядок оприбуткування готівкових коштів, у разі якщо режим роботи каси підприємства не співпадає з режимом роботи господарської одиниці, що проводить розрахунки із застосуванням РРО?

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до підпункту 2 пункту 58 розділу VI Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148 (далі – Положення № 148), готівка, що надходить до кас, повинна своєчасно та в повній сумі оприбутковуватися.

10:34 12.12.2023

Скільки страхового стажу необхідно для призначення пенсії за віком у 2024 році?

Кожен українець і українка може вийти на пенсію після того, як йому або їй виповниться 60 років. Сьогодні (у 2023 р.) у більшості випадків (крім визначених законодавством винятків) право на це мають люди, чий страховий стаж є більшим за 30 років. Проте до 2028 року він щорічно змінюватиметься.

09:50 12.12.2023