Новини Громади

Куди звертатись при поломці газового приладу у будинку

Будь-які поломки у будинку є величезним дискомфортом. Особливо взимку, коли через несправний прилад не можливо зігрітись у холоди. А від вибору майстрів залежить подальша безпека споживача. Найоптимальніше рішення для уникнення проблем з роботою обладнання у холоди – проводити його системне обслуговування у міжопалювальний сезон. Як-то кажуть: готувати санчата влітку. Але якщо вже сталася поломка приладу, наведемо кілька порад куди звертатись. Газове обладнання, з вичерпаним гарантійним терміном. У разі негараздів з такими приладами, при їх поломці, споживачу варто звернутися до спеціалізованої організації, що має всі необхідні дозволи на виконання газонебезпечних робіт.

14:10 29.11.2023

Оголошення!

Мереф’янська міська рада повідомляє про розгляд 19.12.2023 року о 10:45 год в приміщенні Харківського окружного адміністративного суду  за адресою : м. Харків, майдан Свободи, 6, зал № 21 справи № 520/32604/ 23 за позовом Нікішової Марії Олександрівни до Мереф’янської міської ради Харківського району Харківської області про визнання протиправним та нечинним рішення Мереф’янської міської ради ХХХVIII сесії VIII cкликання від 24.08.2023 р. № 1361/23 «Про затвердження Схеми організації дорожнього руху в центральній частині міста Мерефа Харківського району Харківської області обмеженої вулицями Дніпровська, Мереф’янської фортеці, Лесі Українки, Козацька, Нетеченська, Коцюбинського та провулками Ярослава Мудрого і Шевченка».

11:53 29.11.2023

Неоціненна втрата: Ярош Микола Васильович  (16.03.1935 – 29.11.2023)

Неоціненна втрата: Ярош Микола Васильович (16.03.1935 – 29.11.2023)

29 листопада 2023 року пішов у вічність Ярош Микола Васильович – Почесний громадянин міста Мерефа 1998 року, дитина війни, депутат міської ради багатьох скликань, ветеран праці Мереф’янського місцевого самоврядування.

11:39 29.11.2023

Надання громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю соціальних послуг особам з інвалідністю

Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю за результатами проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, у 2023 році визначено 4 переможці:

10:11 29.11.2023

Щодо реквізитів бюджетних та небюджетних рахунків

Повідомляємо, що з 27.11.2023 змінюються рахунки для сплати Податку на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами, новий код бюджетної класифікації доходів бюджету 11010201.

10:03 29.11.2023

На Харківщині розробили Програму розвитку соціальних послуг та психосоціальної допомоги

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов взяв участь у розширеному засіданні Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

09:48 29.11.2023

До уваги! Відключення електропостачання 29 листопада

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 29.11.2023р. з 09-00 до 16-00 у зв’язку із ремонтними роботами відбудеться часткове відключення електроенергії по вулицям: 5 Вересня, Івана Мазепи, Бабія В., Борова, Вокзальна, Воронова Володимира, Врожайна, Дніпровська, Київська, Космічна, Лесі Українки, Лихачівська, Миколи Хвильового, Новопроїжджа, Овчаренка Дмитра, Орлика Пилипа, Прохолодна, Панаса Мирного, Свяченівська, Симиренка Левка, Соборна, Стуса Василя, Українська, Шовкостанція, Шовководів, Яковлівська, Шахбазова Академіка; по провулкам: Базарний, Коцюбинського, Лесі Українки, Новопроїжджий, Овчаренка Дмитра, Ржавський, Симиренка Левка, Соколовський, Таранівський, Яковлівський, Леонтовича ; по в’їздам: 1-й, 2-й Київський, 1-й, 2-й Овчаренка Дмитра, Новопроїжджий, Панаса Мирного, Ржавський, Леонтовича; проїзд Ржавський; села: Яковлівка, Олександрівка.

09:00 29.11.2023