Новини Громади

На Харківщині запрацював чат-бот для звернень громадян

Про це розповів начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов під час брифінгу в Офіційному Медіацентрі. Функція доступна в Telegram. Жителі Харківщини можуть надіслати своє звернення, повідомити про факти корупції, неефективну діяльність органів влади, озвучити проблемне питання в бот «написати Олегу Синєгубову»: https://t.me/syniehubov_chatbot Після цього звернення буде опрацьоване та передано в роботу профільного департаменту чи управління. Подробиці за посиланням: https://kharkivoda.gov.ua/news/124394

13:57 01.12.2023

Новий цикл зимових свят

Цього року Україна повністю перейшла на григоріанський календар. Із новим календарем маємо й нові дати зимових свят. Відтепер зимові свята разом з усією Європою! Підписуйтеся на інші наші мережі:

13:40 01.12.2023

Як підтримати себе після безсонної ночі?

Нічні сирени й обстріли та тривога за себе і близьких додали українцям безсонних ночей. Що робити, якщо вночі не вдалося виспатися і на ранок ви почуваєтеся втомленими та розбитими?

09:25 01.12.2023

Як уникнути нарахувань обсягів спожитого газу, якщо тимчасово виїхали з домоволодіння

Харківська та Харківська міська філії «Газмережі» рекомендують клієнтам, які тимчасово не мешкають у своєму газифікованому домоволодінні, щомісяця інформувати Операторів мереж про відсутність споживання газу у будинку або квартирі.

09:09 01.12.2023

До уваги! Відключення електропостачання 1 грудня

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 01.12.2023р. з 09-00 до 17-10 у зв’язку із ремонтними роботами відбудеться часткове відключення електроенергії по вулицям: Лесі Українки, Соборна, Північна, Південна, Конституції, Станційна, Мереф’янська; по провулкам: Лесі Українки, Станційний, Ветеринарний; в’їзд: Соборний.; площа Зелена.

08:33 01.12.2023

Як лікувати застуду і не витратити всі заощадження

Комусь лікування ГРВІ та застуди обходяться в тисячі гривень, а комусь майже нічого не вартує. Чому так? Справа не в ускладненнях, а в тому, що тема лікування ГРВІ охоплена купою міфів. Немає доказових дієвих препаратів, які лікують респіраторні віруси. Єдине, від чого допоможуть позбавитись пігулки при ГРВІ, – це від ваших грошей.  То як лікувати ГРВІ?

16:24 30.11.2023

Верховний Суд вирішив, чи може вказівка призначення платежу при перерахунку коштів на картку бути кваліфікована як дотримання письмової форми договору позики

Товариство з обмеженою відповідальністю звернулось до суду з позовом про стягнення боргу за договором позики.

14:37 30.11.2023

Встигни скористатися правом на податкову знижку!

Фахівці Головного управління ДПС у Харківській області під час брифінгу нагадали громадянам, що отримати податкову знижку, за витратами понесеними у 2022 році, можна до кінця поточного року. У разі, якщо платник податку не скористався цим правом, перенести його на наступний рік неможливо.

11:28 30.11.2023

Щоденні роботи з благоустрою

Працівники відділу благоустрою та районних комітетів органів самоорганізації населення (РК ОСН) щоденно продовжують піклуватися про чистоту та комфорт по всій території громади.

10:39 30.11.2023