Новини Громади

До уваги! Відключення електропостачання

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 04.09.2023р. з 09-00 до 17-00 у зв’язку із ремонтними роботами відбудеться часткове відключення електроенергії по вулицям: Дніпровська, Богданівців козаків, Березова, Воронова Володимира; по провулку Яковлівський, Лікарський.

09:29 04.09.2023

Сім кроків до здорових харчових звичок школяра

Більшість батьків добре усвідомлюють важливість збалансованого харчування у зростанні й розвитку дітей. Водночас на щоденний вибір продуктів і напоїв часто впливає надзвичайно багато чинників: вартість, зручність, смаки й уподобання тощо.

14:39 01.09.2023

Заяви на страхові виплати можна подати онлайн

Гарна новина! Пенсійний фонд України запровадив новий сервіс подання заяв щодо призначення/перерахунку/продовження страхових виплат у зв’язку з нещасним випадком на виробництві чи професійним захворюванням.

10:00 31.08.2023

Сезон активності плазунів: правила першої допомоги при укусі змії

В Україні з літньою порою розпочався період активності плазунів та так званий сезон зміїних укусів. У квітні-травні 2023 року було зареєстровано 17 звернень по медичну допомогу через ураження зміїною отрутою, що на 9 звернень більше, ніж 2022 року, та на 4 звернення менше, ніж 2021 року. Серед постраждалих 6 дітей до 17 років. Звернення зареєстровані у Львівській області – 7 випадків, Дніпропетровській – 3 випадки, Закарпатській і Полтавській – по 2 випадки; по 1 випадку зареєстровано у Житомирській, Київській та Чернівецькій областях.

09:34 31.08.2023