Новини Громади

Сила перемагає страх!

«Сила перемагає страх» - інформаційна кампанія «Оновлюй дані у ТЦК» від Міноборони.

15:09 23.08.2023

До уваги! Протокол Робочої групи з розроблення Програми комплексного відновлення території Мереф’янської міської територіальної громади Харківського району Харківської області

Згідно ст. 30-31 Постанови Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 року №1159 «Про затвердження Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них», з метою забезпечення публічності та прозорості розроблення Програми комплексного відновлення території Мереф’янської міської територіальної громади Харківського району Харківської області (її частини), Мереф’янська міська рада оприлюднює Протокол №2 засідання Робочої групи з розроблення Програми комплексного відновлення території Мереф’янської міської територіальної громади Харківського району Харківської області (її частини).

13:29 23.08.2023

До уваги! Відключення електропостачання

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 23.08.2023р. з 09-00 до 17-10 у зв’язку із ремонтними роботами відбудеться відключення електроенергії у селі Кринички.

08:13 23.08.2023