Новини Громади

Щоденні роботи з благоустрою

Працівники відділу благоустрою та районних комітетів органів самоорганізації населення (РК ОСН) щоденно продовжують наводити чистоту по всій території громади.

10:56 06.09.2023

Які категорії підприємців платників єдиного податку не ведуть облік товарних запасів за місцем їх реалізації?

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що підприємці платники єдиного податку ІІ-IV групи, які не зареєстровані платниками ПДВ та не здійснюють реалізацію технічно-складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення, реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, облік товарних запасів не ведуть.

10:09 06.09.2023

Добровільне зазначення електронної адреси  учасником справи породжує презумпцію обізнаності

Добровільне зазначення електронної адреси учасником справи породжує презумпцію обізнаності

У постанові по справі № 757/48467/21 від 28 червня 2023 року Верховний Суд вказав, що у випадку коли учасник справи зазначив у заяві (скарзі) електронну адресу (хоча міг цього і не робити), то слід припустити, що учасник справи бажає, принаймні не заперечує, щоб ці засоби комунікації використовувалися судом.

09:27 06.09.2023

До уваги! Відключення електропостачання

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 06.09.2023р. з 09-00 до 17-00 у зв’язку із ремонтними роботами відбудеться часткове відключення електроенергії по вулицям: Дніпровська, Коцюбинського, Гоголя, Набережна, Нетеченська, Перемоги, 5 Вересня; по провулкам: Гоголя, Поштовий; в’їзд Гоголя; у селі Верхня Озеряна.

09:04 06.09.2023

ЦНАП святкує четверту річницю з дня відкриття

Ще одна важлива подія є сьогодні у житті мешканців Мереф’янської громади – 4 річниця відкриття Центру надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП). З цієї нагоди міський голова Веніамін СІТОВ відзначив подяками його працівників.

16:36 05.09.2023

Як підтримати дитину у навчальному сезоні

Сором, відчуття провини, самотності, неспроможності — це можливі наслідки тривалого стресу. Початок навчального року може посилювати ці стани, і зараз діти особливо потребуватимуть нашої підтримки.

12:39 05.09.2023