Новини Громади

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНИЙ ДЕФІЦИТ ЙОДУ ДЛЯ ВАШОГО ОРГАНІЗМУ?

Йод - це мікроелемент, який важливий для роботи всіх органів і систем людини, а найбільше — щитоподібної залози. Він природно присутній у деяких харчових продуктах, додається в деякі види солі та доступний як харчова добавка. Йод є важливим компонентом гормонів щитоподібної залози тироксину (Т4) та трийодтироніну (Т3). Гормони щитоподібної залози регулюють багато важливих біохімічних реакцій в організмі, включаючи синтез білка та ферментативну активність, і є важливими детермінантами метаболічної активності. Вони також необхідні для правильного розвитку скелета та центральної нервової системи у плодів та немовлят.

08:59 15.01.2024

Кіберполіцейські разом з Європолом знешкодили хакера

Кіберполіцейські разом з Європолом знешкодили хакера Спільно зі слідчими ГСУ НПУ та Офісом Генпрокурора оперативники викрили 29-річного молодика, який з 2021 р. заражав сервера однієї з найбільших світових компаній у сфері електронної комерції. Хакер за допомогою «брутфорсу» «зламав» 1500 облікових записів дочірньої компанії та отримав доступ до управління сервісом. Він написав вірус-майнер, яким інфікував серверне обладнання компанії, та задіяв понад 1 млн. віртуальних комп’ютерів. За цей час злодій вивів на свої електронні гаманці майже 2 млн. доларів США у криптовалюті (понад 75 млн.грн.) В ході обшуків у фігуранта в Миколаєві вилучено комп’ютерну техніку, банківські та сім-картки, електронні носії інформації. Віртуальним командним пунктом Європолу у Нідерландах аналізується інформація від українських колег; заблоковано електронні гаманці хакера з наявними на них активами. Триває слідство за ч. 5 ст. 361 КК України.

19:59 12.01.2024