Новини Громади

До уваги! Відключення електропостачання

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 18.01.2024р. з 09-00 до 17-00 у зв’язку із ремонтними роботами відбудеться часткове відключення електроенергії у селищі Селекційне; смт Утківка; села: Лелюки, Кринички.

11:05 17.01.2024

Головне управління ДСНС України у Харківській області звертається із проханням дбати про пожежну безпеку у власному житлі та надає практичні поради, як вберегти свою оселю від вогню:

09:53 17.01.2024

Приєднуйся до професіоналів! Обирай ДШВ!

Особливість ДШВ – швидкість, мобільність та високий рівень підготовки кожного бійця. Десантно-штурмові війська – це колектив високих професіоналів та справжніх друзів. Їх досвід та велика кількість вдалих військових операцій - це впевненість, що поруч з тобою досвідчені командири, уважні та непохитні в бою.

14:52 16.01.2024

Анонімне онлайн-опитування

Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.

14:36 16.01.2024

Профілактика боротьби з грипом

ГРВІ (гостра респіраторна вірусна інфекція) – це не одна хвороба, а ціла група гострих вірусних захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом і уражають переважно верхні дихальні шляхи.

14:29 16.01.2024

Цукрозамінники. Користь чи шкода?

У гонитві за новими трендами ми часто шукаємо “більш здорові” альтернативи своїм харчовим звичкам. І сьогодні поговоримо про один з таких трендів –  “без цукру” – який ласкаво пропонує нам цукрозамінники.

08:30 16.01.2024