Новини Громади

Дата: від до Скинути

Проводиться набір на безкоштовне навчання будівничих професій з можливістю подальшого працевлаштування

З метою інтеграції внутрішньо переміщених осіб у громади Харківського району проводиться набір на безкоштовне навчання будівничих професій з можливістю подальшого працевлаштування.

14:16 19.01.2024

Щоденні роботи з благоустрою

Працівники відділу благоустрою та районних комітетів органів самоорганізації населення (РК ОСН) щоденно продовжують піклуватися про чистоту та комфорт по всій території громади.

13:35 18.01.2024

Оновлено Державний реєстр РРО

Головне управління ДПС у Харківській області звертає увагу користувачів реєстраторів розрахункових операцій, що наказом ДПС України від 10.01.2024 № 19 (https://tax.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/78682.html) внесено зміни до наказу ДПС від 21.12.2020 №744 «Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій» із змінами.

11:39 18.01.2024

Рік трагедії у Броварах

Рік, як страшна авіатроща забрала життя 14 людей, 7 з яких були керівниками та працівниками Міністерства внутрішніх справ. Це непоправна втрата для близьких. Колосальна втрата для держави», — висловив співчуття Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко

10:54 18.01.2024

Служба зайнятості допомагає учасникам бойових дій та  членам їх родин

Служба зайнятості допомагає учасникам бойових дій та членам їх родин

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну чимало українців набули статусу учасників бойових дій і тому потребують особливої підтримки. Держава ініціювала ряд спеціальних програм та сервісів, направлених на допомогу захисникам і захисницям, а також членам їх родин. У свою чергу служба зайнятості пропонує ветеранам низку дієвих послуг.

09:02 18.01.2024

Протягом 2023 року кіберполіція Харківської області отримала приблизно 4,5 тисяч повідомлень про вчинене кібершахрайство. Про це повідомила начальник сектору управління протидії кіберзлочинам в області Людмила Федорова. Вона розповіла про ознаки таких злочинів та як можна скаржитись на оманливі ресурси.

09:01 18.01.2024

Інформаційна кампанія від Мінреінтеграції «Обережно, міни!»

Внаслідок війни майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації.

16:29 17.01.2024