Новини Громади

До уваги! Відключення електропостачання 2 лютого

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 02.02.2024р. з 09-00 до 16-00 у зв’язку із ремонтними роботами відбудеться відключення електроенергії у селищі Селекційне; селах: Кринички, Лелюки.

09:42 01.02.2024

На Харківщині розробили проєкт відновлення відділень обласної клінічної лікарні

План з відбудови офтальмологічного, лікувального та учбово-діагностичного корпусів лікарні начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов презентував під час засідання Регіонального офісу міжнародного співробітництва.

09:24 01.02.2024

Сім’ї військовополонених та зниклих безвісти Мереф’янської громади мали можливість отримати індивідуальну юридичну, соціальну і психологічну допомогу

Консультування відбулось сьогодні, 31 січня, у приміщенні к/ц «Спутник». Його ініціювали представники Східно-регіонального центру координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими (далі – Центр).

14:53 31.01.2024

Понад 1,5 тисячі споживачів здійснили помилки у оплатах за розподіл газу

Понад 1,5 тисячі споживачів здійснили помилки у оплатах за розподіл газу Протягом останніх місяців фахівці Харківської філії «Газмережі», за запитом клієнтів, проаналізували понад 1,5 тис. звернень щодо не зарахування оплати за розподіл газу на особові рахунки споживачів. При розгляді отриманих квитанцій про оплату було виявлено, що споживачі помилково сплачують за послугу з розподілу природного газу на реквізити Оператора ГРМ, який надавав послугу до 30.06.2023 на території Харківської області. Шановні клієнти, дуже уважно перевіряйте реквізити компанії, якій сплачуєте за послуги. Звертаємо увагу, що з 01.07.2023 змінено надавача послуг з розподілу газу та банківські реквізити для здійснення оплати. З липня минулого року послуги розподілу газу на території Харківської області (крім міста Харків) надає Харківська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України»: Банківські реквізити для оплати за розподіл газу побутовими споживачами: Харківська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» код ЄДРПОУ 45051254 IBAN UA143518230000026039300108023 в АТ «Ощадбанк» Перевірити зарахування платежу, стан особового рахунку або оплатити за розподіл газу мешканці Харківської області можуть через особистий кабінет Газмереж https://my.grmu.com.ua/login При здійсненні помилкової оплати на рахунок іншої організації:

09:19 31.01.2024

До уваги власників житла, які прихистили внутрішньо переміщених осіб!

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2023 року № 1413 були внесені зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 № 333, зокрема:

15:12 30.01.2024