Новини Громади

Як захиститись від гепатиту А

У зв’язку із реєстрацією спалаху вірусного гепатиту А на Вінниччині, а також зростанням захворюваності на вірусний гепатит А в інших областях України, рекомендуємо утриматися від використання для пиття, приготування їжі та миття посуду води з шахтних та трубчастих колодязів, каптажів джерел тощо, інформація про якість води яких відсутня.

13:28 23.11.2023

Як розпізнати фейкові новини у соцмережах

Через активізацію у соцмережах фейкових новин, у тому числі що стосуються доставки газу, ділимося кількома порадами як не потрапити на гачок до зловмисників:

13:27 23.11.2023

Підпиши контракт зі Збройними Силами України!

Щомісячне грошове забезпечення у розмірі від 20 100 грн (для рядового складу), у військових частинах Десантно-штурмових військ та Морської піхоти – від 23 500 грн (для рядового складу); розмір щомісячного грошового забезпечення збільшується в залежності від військового звання і займаної посади, виплачується додаткова грошова винагорода у розмірі від 30 000 грн до 100 000 грн.

11:59 23.11.2023

Щоденні роботи з благоустрою

Працівники відділу благоустрою та районних комітетів органів самоорганізації населення (РК ОСН) щоденно продовжують піклуватися про чистоту та комфорт по всій території громади.

10:41 23.11.2023

До якого контролюючого органу має право звернутись ФОП (крім е -резидента) для отримання довідки про доходи та за який період може бути надана така довідка?

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що пунктом 177.5 статті 177 та пунктом 296. 4 статті 296 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) передбачено, що фізичні особи – підприємці (далі – ФОП) подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси.

08:59 23.11.2023

Що робити у разі переохолодження чи обмороження?

Обмороженням називають ушкодження м'яких тканин у результаті впливу на них низьких температур. Прискорити процес можуть вітер та висока вологість повітря. Тому отримати обмороження можна навіть тоді, коли на вулиці показники температури перевищують 0 градусів.

13:29 22.11.2023

Вічна пам’ять Герою!

Під час участі у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони країни загинув - військовослужбовець Збройних Сил України, мешканець громади:

11:28 22.11.2023