Новини Громади

21 листопада - День Гідності та Свободи!

Україна - територія гідності і свободи. Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках. Це було важке випробування для нашої країни, але українці довели свою любов до країни, честь і мужність.

11:19 21.11.2023

До уваги! Відключення електропостачання 22 листопада

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 22.11.2023р. з 09-00 до 17-00 у зв’язку із ремонтними роботами відбудеться часткове відключення електроенергії по вулицям: Бджілостанція, Бульбенка Федора, Бутенка Олександра, Вернадського Володимира, Вишетравської, Героїв Чорнобиля, Дніпровська, Карпатська, Квітуча, Конституції, Кримська, Культури, Лесі Українки, Мала, Одеська, Озерянська, Патріотична, Польова,  Садова, Санаторна, Сененко, Слобожанська, Солдатенка, Сонячна, Спортивна, Степова, Сумська, Сухоярська, Холодногірська, Кошового Олега, Осіння, Будянська, Героїв Крут, Лісна, Люботинська, Південна, Свободи, Полянського, Станційна; по провулкам: Вернадського Володимира,  Зміївський, Конституції, Кримський, Незалежності, Патріотичний, Спортивний, Тихий, Холодногірський, Станційний, Сухоярський; по в’їздам: Бутенка Олександра, Санаторний, Спортивний, Холодногірський, 1-й Західний, Кошового Олега; тупики: Підгірний, Замереф’янський; площа Зелена.

16:34 20.11.2023

Осіннє «сонце» на столі

Осіння пора радує розмаїттям смачних овочів та фруктів. Яскраві осінні фарби радують погляд не лише за вікном, але й на нашому столі, де осіннім «сонцем» красується гарбуз. Не дивно, що саме восени, 26 жовтня, в багатьох країнах відзначається День гарбуза.

12:01 20.11.2023

До уваги! Відключення електропостачання 21 листопада

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 21.11.2023р. з 09-00 до 17-00 у зв’язку із ремонтними роботами відбудеться часткове відключення електроенергії по вулицям: Бджілостанція, Погребняка Якима.

10:34 20.11.2023

Долучайся до лав штурмової бригади «Лють»!

Поліція воює. Поліція завжди там, де складно, там, де світ зійшовся довкола клином. Кожного дня бригада «Лють» разом з побратимами з інших підрозділів докладає титанічних зусиль для звільнення українських земель.

10:07 20.11.2023

У межах робочої групи «Прозорість і підзвітність» відбувається контроль за публічними закупівлями та навчання держслужбовців

Про це під час брифінгу в Офіційному Медіацентрі повідомив начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції Харківської ОВА Костянтин Ісаєв.

09:51 20.11.2023

На Харківщині продовжують впроваджувати нові проєкти з підтримки ментального здоров’я

Надання психологічної та психосоціальної допомоги в Харківській області обговорили під час наради за участі начальника ХОВА Олега Синєгубова та керівниці координаційного центру з психологічного здоров’я при Кабміні Оксани Збітнєвої.

09:27 20.11.2023