Новини Громади

Дата: від до Скинути

Михайло Харнам оглянув Мереф’янський ліцей «Перспектива», який постраждалий від ворожих обстрілів

За дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, його заступник Михайло Харнам оглянув у Харківському районі об'єкти, які відбудовуються після ворожих обстрілів. Серед них і Мереф’янський ліцей «Перспектива».

13:37 21.11.2023

До уваги! Відключення електропостачання 23 листопада

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 23.11.2023р. з 09-00 до 17-00 у зв’язку із ремонтними роботами відбудеться часткове відключення електроенергії по вулицям: Гоголя, Коцюбинського, 1 Травня, Сірка Івана, Артемівська, Васильківського Сергія, Вокзальна, Громадянська, Заводська, Зелена, Конституції, Корольова Академіка, Мірошниченка, Меліоративна, Мирна, Незалежності, Нова, Ободовської Раїси, Північна, Погребняка Якима, Поетична, Робітнича, Сім’янцева Валентина, Слав’янська, Соборна, Ярова, Бджілостанція, Дніпровська, Сонячна; по провулкам: Гоголя, Коцюбинського, Незалежності, Червоний, Артемівський, Борткевича Сергія, Заводський, Комаровський, Корольова Академіка, Мірошниченка, Мирний, Меліоративний, Погребняка Якима, Переїздний, Склодувів, Соборний, Слов’янський; по в’їздам: Борткевича Сергія, Заводський, 1-й, 2-й, 3-й Мірошниченка, 1-й, 2-й Незалежності, Соборний; тупик Артемівський; площа Шевченка.

11:21 21.11.2023

21 листопада - День Гідності та Свободи!

Україна - територія гідності і свободи. Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках. Це було важке випробування для нашої країни, але українці довели свою любов до країни, честь і мужність.

11:19 21.11.2023

До уваги! Відключення електропостачання 22 листопада

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 22.11.2023р. з 09-00 до 17-00 у зв’язку із ремонтними роботами відбудеться часткове відключення електроенергії по вулицям: Бджілостанція, Бульбенка Федора, Бутенка Олександра, Вернадського Володимира, Вишетравської, Героїв Чорнобиля, Дніпровська, Карпатська, Квітуча, Конституції, Кримська, Культури, Лесі Українки, Мала, Одеська, Озерянська, Патріотична, Польова,  Садова, Санаторна, Сененко, Слобожанська, Солдатенка, Сонячна, Спортивна, Степова, Сумська, Сухоярська, Холодногірська, Кошового Олега, Осіння, Будянська, Героїв Крут, Лісна, Люботинська, Південна, Свободи, Полянського, Станційна; по провулкам: Вернадського Володимира,  Зміївський, Конституції, Кримський, Незалежності, Патріотичний, Спортивний, Тихий, Холодногірський, Станційний, Сухоярський; по в’їздам: Бутенка Олександра, Санаторний, Спортивний, Холодногірський, 1-й Західний, Кошового Олега; тупики: Підгірний, Замереф’янський; площа Зелена.

16:34 20.11.2023