Харківська область

Новини Громади

Семінар на тему гендерної рівності при ухваленнях політичних та суспільних рішень на регіональному рівні

Дата створення: 12:01 12.06.2018

Гендерна рівність при ухваленнях політичних та суспільних рішень на регіональному рівні

Увага! Перерахування частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання для індивідуального опалення.

Дата створення: 11:37 12.06.2018

Відділ соціального захисту населення Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради інформує, що Управлінням соціального захисту населення Харківської районної державної адміністрації направлені списки громадян, яким належить в термін до 1 вересня поточного року звернутись до відділу соціального захисту населення Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради із особистою заявою про перерахування частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу.

Дата створення: 08:30 12.06.2018

Розширені можливості кандидатів щодо вибору термінів на які можливо укладати контракт ( в тому числі короткостроковий контракт).

Семінар з профілакики соціального сирітства

Дата створення: 12:22 11.06.2018

7 червня на базі Харківського обласного центу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся семінар та тему «Профілактика раннього сирітства, організація соціальної роботи з раннього виявлення сімей, які можуть потрапити у складні життєві обставини», в якому взяли участь: Дядченко С.М. –  фахівець із соціальної роботи та Зінченко К.Г. – спеціаліст ІІ категорії служби у справах дітей та сім’ї Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради.

Профорієнтаційний табір «PROFiCAMP»

Дата створення: 09:39 11.06.2018

З 4 по 8 червня на базі Мереф’янського медичного ліцею 50 учнів з усіх закладів освіти Мереф'янської громади відвідали профорієнтаційний табір «PROFiCAMP», який був створений в рамках проекту: «Be Profi: платформа кар’єрного орієнтування молоді», засновником якого єгромадська організація «Фонд «Професійний розвиток Харкова» за підтримки міжнародної організації GIZ.

До уваги!

Дата створення: 15:52 08.06.2018

Шановні мешканці Мереф'янської громади!

Щотижневий звіт!

Дата створення: 15:40 08.06.2018

Щотижневий звіт!

Увага! Заплановано проведення всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників»

Дата створення: 10:25 08.06.2018

Всеукраїнська акція «Донеччина зустрічає своїх захисників»

Практичні аспекти написання громадських проектів

Дата створення: 17:04 07.06.2018

Сьогодні у приміщенні міської ради пройшов тренінг «Практичні аспекти написання громадських проектів», під час якого учасники змогли здобути нові знання щодо написання проектів. Загалом, розглядались наступні теми:

Навчання у розпалі

Дата створення: 11:15 07.06.2018

Зараз в залі засідань Мереф’янської міської ради триває навчальний тренінг «Практичні аспекти написання громадських проектів», в якому беруть участь активні мешканці громади.