Новини Громади

Основні зміни щодо порядку застосування КОРО

Головне управління Державна фіскальна служба у Харківській області повідомляє, що з 01.10.2018 року набув чинності наказ Мінфіну України від 20.09.2018 року  № 773, який вносить зміни до порядків реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО), реєстрації та ведення розрахункових книжок і книг обліку розрахункових операцій (далі – КОРО), а також порядку опломбування РРО.

12:50 20.12.2018

Активна молодь - успішна громада

19 грудня до Комунального закладу "Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості" з'їхалися активні старшокласники Харківщини, щоб взяти участь у ІІ обласному фестивалі "ЛІДЕР РОКУ". Від Мереф'янської ОТГ брала участь учениця 11 класу КЗ "Мереф'янський медичний ліцей" Харченко Анна, яка є активним членом учнівського самоврядування.

08:47 20.12.2018

Свято до дня Святого Миколая!

Театралізованим дійством, вокальними номерами та, звичайно, подарунками відзначили школярі Мереф’янської громади День Святого Миколая. Захід відбувся у залі Мереф’янського міського будинку культури, за підтримки депутата Харківської Обласної Ради – Валерії Мураєвої. Зі сцени малечу вітали вихованці творчих колективів будинку культури: дитячого Зразкового театру «Джерельце» (кер.Іванова) та вокального ансамблю «Асорті» (кер. А.Рождественська).

16:18 19.12.2018

Чи безпечно в Мереф’янській громаді?

Питання безпеки громади, її мешканців та мешканок завжди було і залишається пріоритетним для органів місцевого самоврядування, а у сучасних умовах – набуває особливої актуальності. Реформа децентралізації, значно допомагає об’єднаним територіальним громадам, адже завдяки передачі багатьох повноважень, тепер можливо розпоряджатися більшим об'ємом коштів, формувати структурні підрозділи, готувати усю нормативну базу. І власне, безпека мешканців громади також лягає на плечі (є мірою відповідальності) саме місцевих муніципалітетів.

15:10 19.12.2018

8 міні-проектів Мереф’янської ОТГ стали переможцями у конкурсі «Разом в майбутнє» у 2019 році

Вчора, 18 грудня, на сайті Харківської обласної ради, було опубліковано перелік переможців 2019 року обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

10:43 19.12.2018

Ознайомлення з польським досвідом надання кредитів на розвиток інфраструктури водопостачаня та водовідведення

16 грудня група партнерів DESPRO, до складу якої увійшли представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, а також Асоціації об’єднаних територіальних громад, вирушила з робочим візитом до Польщі. Серед представників Асоціації ОТГ до сусідньої держави вирушив і Мереф’янський міський голова, член Правління та голова секторальної платформи «Безпека в громадах» Асоціації ОТГ – Веніамін Сітов.

15:53 18.12.2018

Шановні мешканці Мереф’янської громади!

Запрошуємо вас на чарівне новорічне свято! Яке відбудеться 31 грудня 2018 року о 19 годині в Мереф’янському міському будинку культури. Будемо раді зустріти вас.

14:21 18.12.2018