Новини Громади

Дата: від до Скинути

До уваги суб’єктів господарювання!  Щодо приведення у відповідність основних  видів діяльності

До уваги суб’єктів господарювання! Щодо приведення у відповідність основних видів діяльності

Головне управління ДПС у Харківській області інформує, що з метою забезпечення достовірності інформації в базах даних ДПС звертається до платників податків з питання щодо приведення у відповідність основного виду діяльності юридичної особи та фізичної особи – підприємця, заявленого при державній реєстрації (згідно Класифікації видів економічної діяльності ДК 009:2010 Національного класифікатора України) (далі – КВЕД ДК 009:2010), фактичному виду діяльності, що здійснюється суб’єктом господарювання.

16:18 16.04.2024

Триває відбір кандидатів до національної команди, яка представить Україну на Іграх Нескорених 2025 у Ванкувері-Вістлері Ігри Нескорених – це найбільший в світі міжнародний захід для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, травми або захворювання, виконуючи свої службові обов’язки. Кожні Ігри об’єднують сотні бійців та їхні родини, стають майданчиком для взаємної підтримки та обміну досвідом, прикладом незламності духу захисників для сотні тисяч глядачів з усього світу. Україна долучилась до Ігор Нескорених у 2017 році, дебютувавши на Іграх в Торонто, а участь у Іграх в 2025 році стане ювілейною для нашої країни – українська збірна впʼяте продемонструє нескореність наших воїнів. Взяти участь у цьогорічному відборі можуть військовослужбовці та ветерани Сил оборони України, а також добровольці, які отримали поранення, були травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання своїх службових обов’язків в зоні бойових дій з 2014 року. Ігри Нескорених у Ванкувері-Вістлері 2025 стануть першими в історії зимовими гібридними Іграми. Учасники візьмуть участь у плаванні, веслуванні на тренажерах, волейболі сидячи, баскетболі на кріслах колісних та регбі на кріслах колісних, включаючи нові зимові види спорту: гірські лижі, сноуборд, біатлон, бігові лижі, скелетон і керлінг на кріслах колісних. Втім, національний відбір проходитиме за класичними видами спорту, а саме: - баскетбол на кріслах колісних; - велоспорт; - веслування на тренажерах; - волейбол сидячи; - легка атлетика (біг, штовхання ядраметання диска); - пауерліфтинг; - плавання; - стрільба з лука; - настільний теніс. Реєстрація кандидатів до національної команди на веб-платформі е-Ветеран (http://surl.li/smowt) триватиме до 21 квітня. Відбір та підготовку збірної України 2025 року здійснює Міністерство у справах ветеранів України, спільно з Українським ветеранським фондом Мінветеранів, Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна», ГО «Повернись живим!» та ГО «Ігри Інвіктус Україна».

14:40 16.04.2024

Колектив екологічної просвіти Утківського ліцею «ЕКОВЕКТОР» посів почесне ПЕРШЕ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля - наш спільний дім»!

16:34 15.04.2024

Трекер настрою

Навіщо відстежувати, що впливає на твої емоції протягом дня? Як це може вплинути на покращення твого стану? Більше про трекер настрою та його приклади — читайте в матеріалах, створених у межах комунікаційної кампанії Всеукраїнської програми ментального здоров'я Ти як?, ініційованої першою леді Олена Зеленська.

16:09 15.04.2024

Допомога ЗСУ!

Днями представник однієї військової частини отримав квадрокоптер "Mavic А 7401".

16:08 15.04.2024