Новини Громади

Дата: від до Скинути

Друге засідання робочої групи  з аудиту Відкритих даних у Мереф’янській міській раді

Друге засідання робочої групи з аудиту Відкритих даних у Мереф’янській міській раді

12 квітня відбулось друге засідання робочої групи  на яке було запрошено відповідальних осіб за наповнення ресурсів. Були присутні: ДЯДЧЕНКО Тетяна Петрівна – секретар Мереф’янської міської ради, ЛЕЩЕНКО Ірина Володимирівна – начальник відділу інформаційної діяльності та забезпечення доступу до публічної інформації, КУЯН Олена Валеріївна – головний спеціаліст відділу управління персоналом; ТРУШКОВСЬКА Ольга Ігорівна – начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та капітального будівництва; БОНДАРЕНКО Олена Анатоліївна – спеціаліст ІІ категорії відділу охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту; БУЛІПОП Оксана Костянтинівна – начальник відділу надання адміністративних послуг; МОСКАЛЕНКО Ірина Сергіївна – головний спеціаліст відділу надання адміністративних послуг; МАЦЕПУРА Тетяна  Юріївна – спеціаліст І категорії відділу договірних відносин; ДЕРЕВЯНКО Ольга Анатоліївна начальник Служби у справах дітей та сім’ї; ЗІНЧЕНКО Тетяна Валеріївна – спеціаліст відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та капітального будівництва; ФОМЕНКО Валерія Віталіївна – провідний спеціаліст (землевпорядник) відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та капітального будівництва.

15:30 12.04.2024

10 років спротиву. Історія Нарімана Джеляла

Це історії про людей, яких незаконно заарештувала росія в окупованому Криму за підтримку України та вірність своїй державі, людей, які чинять спротив зі зброєю в руках у Силах оборони України, починаючи з 2014 року.

10:45 12.04.2024

До уваги! Відключення електропостачання

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 15, 17, 19 квітня 2024 року з 09-00 до 17-00 у зв’язку з ремонтними роботами відбудеться відключення електроенергії у м-ні «Артемівка».

09:47 12.04.2024

Допомога ЗСУ!

Нещодавно представнику однієї військової частини було передано квадрокоптер "DJI Mavic 3Т".

16:13 11.04.2024

На Харківщині стартував обласний молодіжний конкурс «Відкриваймо Харківщину» на кращу віртуальну екскурсію  – 2024

На Харківщині стартував обласний молодіжний конкурс «Відкриваймо Харківщину» на кращу віртуальну екскурсію – 2024

З метою популяризації туристичного потенціалу Харківщини, посилення національно-патріотичної свідомості молоді, належної популяризації історико-культурної спадщини, залучення молоді до екскурсійної діяльності як до унікального способу вивчення історії рідного краю та на підтримку ініціативи Державного агентства розвитку туризму України щодо розробки Стратегії відвідування місць пам’яті, які пов'язані з військовою агресією рф, з 01 квітня 2024 р. стартував Обласний молодіжний конкурс «Відкриваймо Харківщину» на кращу віртуальну екскурсію.

13:40 11.04.2024