Харківська область

Новини Громади

УВАГА! Зміна розрахункових рахунків!

Дата створення: 15:20 21.06.2018

ШАНОВНІ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ!

Шановні мешканці Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади! Пропонуємо вам долучитись до святкування Івана Купала!

Дата створення: 13:55 21.06.2018

Пам'ятка населенню «Як вберегтися від сказу»

Дата створення: 14:29 20.06.2018

Сказ (водобоязнь, гідрофобія) – гостре інфекційне захворювання людини і теплокровних тварин, яке виявляється в ураженні центральної нервової системи. Сказ зараховано до особливо небезпечних хвороб.

Нагадуємо, що почала діяти платформа з бюджету участі!

Дата створення: 15:44 19.06.2018

Шановні мешканці Мереф’янської міської ОТГ!

Увага! Небезпечні знахідки!

Дата створення: 14:30 19.06.2018

Для оперативного, безпечного та якісного реагування на можливі надзвичайні ситуації, які пов’язані з виявленням вибухонебезпечних предметів, що залишилися на території Харківського району після війн, сучасних боєприпасів та підривних засобів (крім вибухових пристроїв, які використовуються в терористичних цілях), для організації виконання комплексу заходів щодо розмінування території від вибухонебезпечних предметів Харківське районне управління головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області надає інструкцію про порядок дій населення при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Дата створення: 13:18 19.06.2018

Допоможіть Аллі жити повноцінно!

Дата створення: 10:25 19.06.2018

Іванова Алла Сергіївна потребує допомоги, щоб зібрати 240 тис. грн. на заміну обох стегнових суглобів. Дівчині 33 роки, але її стан погіршується, вона насилу ходить - і якщо вчасно не зробити протезування, то попереду на дівчину чекає неможливість самостійно ходити. Алла живе з мамою в селі на території  Мереф'янської  ОТГ. Мама працює, але дохід сім'ї низький, і знайти таку суму грошей їм не під силу. Є всі підтверджуючі документи.

Реконструкція у розпалі

Дата створення: 15:41 18.06.2018

Шановні мешканці Мереф’янської громади, повідомляємо, що наразі триває реконструкція майданчика для міні-футболу по вул. Савченка, а саме – монтаж штучного покриття (трави). Також розпочались роботи по встановленню огороджувальних конструкцій.

Проведення днів сталої енергії

Дата створення: 14:52 18.06.2018

Щорічні міські Дні сталої енергії в рамках Угоди мерів Асоціації енергоефективних міст України, до якої  долучена Мереф’янська міська об’єднана територіальна громада, є основними заходами Європейського тижня сталої енергії на місцевому, регіональному та національному рівнях по всій Європі.