Новини Громади

Фізособи-єдинники з 2019 року при торгівлі ліками мають застосовувати РРО

З 1 січня 2019 року фізичні особи підприємці - платники єдиного податку, які здійснюють продаж лікарських засобів та виробів медичного призначення, зобов'язані використовувати реєстратори розрахункових операцій незалежно від обсягу доходу. Відповідні зміни передбачені Законом України №2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який набере чинності 1 січня 2019 року.

08:55 04.01.2019

Увага! Погіршення погодних умов!

За даними УкрГідрометцентру погіршення погодних умов у Харківській області очікується з 11 години 4 січня і триватиме до ранку 5 січня. За прогнозами синоптиків, у південно-східній частині області очікуються сильні пориви вітру - понад 20 м/с - та коливання температурного режиму з 0 на плюс, з 0 на мінус. Такі явища ускладнюють рух як на автомобільних дорогах так і взагалі. Тож прохання до мешканців нашої територіальної громади не наражатися на небезпеку та виходити або виїжджати з дому тільки у разі крайньої необхідності.

13:48 03.01.2019

До уваги громадян!

Мереф'янське районне відділення  АТ «Харківобленерго»  повідомляє що 04.01.2019 з 10-00 до 13-00 у зв’язку із ремонтними роботами планується відключення електроенергії  по ВЛ-6-кВт у нагірній частині міста (вул. Сухоярська, вул. Кримська, вул. Холодногірська, вул. Баварська, вул. Польова, вул. Квітуча, вул. Мала, вул. Степна, вул. Одеська, вул. Садова, вул. Конституції, вул. Вишетравської, вул. Пушкіна, вул. Героїв Чорнобиля, вул. Патріотична, вул. Замереф'янська, вул. Уральська, вул. Ватутіна, вул. Зміївська, вул. Московська,   вул. Червона).

13:12 03.01.2019

Фінансування проектів польських громад у сфері водопостачання та водовідведення

Минулого тижня Мереф’янський міський голова, член Правління та голова секторальної платформи «Безпека в громадах» Асоціації ОТГ – Веніамін Сітов, відвідав з робочим візитом сусідню державу –Польщу.

11:36 29.12.2018

Втома у дитини: причини та профілактика

Від дітей часто чекають, що вони завжди будуть на піку активності та в піднесеному настрої. Але деякі малюки, навпаки, не відрізняються високою активністю або ж демонструють її зниження в шкільний період, після перенесеної хвороби та з інших причин.

08:32 28.12.2018

Залучення громадськості до розвитку ОТГ

26 грудня представники Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради та інститутів громадського суспільства, які активно функціонують на території громади зібрались у Мереф’янській міській центральній бібліотеці для обговорення питань щодо залучення громадськості до розвитку ОТГ.

12:00 27.12.2018

Харківська митниця ДФС надає роз’яснення щодо митного оформлення транспортних засобів на іноземній реєстрації

Нагадуємо, що 25 листопада набрали чинності закони України від 08.11.2018 № 2611-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» та від 08.11.2018 № 2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України».

08:37 27.12.2018