Новини Громади

Гельмінтози та їх профілактика

Гельмінтози – велика група широко поширених захворювань, збудниками яких є гельмінти (в просторіччі глисти). Гельмінтів називають ще паразитами, так як вони не можуть жити і добувати собі їжу самостійно. У них обов’язково повинен бути «хазяїн» – людина або тварина, в організмі якого вони живуть за рахунок його поживних соків. Найчастіше паразити живуть в кишечнику, де відкладають велику кількість яєць, які виділяються назовні з випорожненнями.

09:11 03.05.2024

Суми земельного податку до сплати можна переглянути в Електронному кабінеті

Головне управління ДПС у Харківській області інформує, що відповідно до п.п. 14.1.72 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів.

09:10 03.05.2024

Олег Синєгубов з робочим візитом відвідав Лозівський район

Начальник Харківської ОВА спільно з головою Харківської облради Тетяною Єгоровою-Луценко провів робочу нараду із керівництвом районної та міської військових адміністрацій, оглянув медичні установи у громадах та поспілкувався з працівниками закладів охорони здоров'я.

14:35 02.05.2024

У Лозівській громаді запрацювало реабілітаційне відділення

Заклад функціонує на базі Лозівського територіального медичного об'єднання й надає допомогу мешканцям місцевої громади, прилеглим населеним пунктам та ВПО. Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

14:31 02.05.2024

Кишкові інфекції та їх профілактика

Гостра кишкова інфекція (ГКІ) — це група захворювань, збудниками яких є віруси і бактерії, що вражають слизову оболонку шлунка і кишечника (рідше ротоглотки). Потрапляючи в травний тракт, вони провокують нудоту, гастрит з блювотою, гостру діарею і як наслідок — зневоднення організму. Характерні симптоми включають також загальну інтоксикацію (отруєння), яка може проявлятися в легкій, помірній та тяжкій формі. Захворювання вражає дітей, дорослих і людей похилого віку. Найбільш небезпечна ГКІ для пацієнтів у віці до 2 років і людей з хронічними хворобами шлунково-кишкового тракту.

10:19 02.05.2024

Нещодавно фахівці ДСНС провели пізнавальний захід для дітей Мереф'янської громади

Обізнаність малечі в сучасному світі є важливою складовою їхнього життя. Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Під таким гаслом рятувальники Харківського районного управління ДСНС провели цікавий захід для дітей міста Мерефа.

10:18 02.05.2024