Новини Громади

РОБОТА З МЕДИЧНИМИ ВІДХОДАМИ: НОВІ ПІДХОДИ

Система охорони здоров’я продукує величезну кількість відходів, які можуть бути небезпечними. Неправильне поводження з медичними відходами ставить під загрозу громадське здоров’я як через прямий вплив, так і через загострення екологічної кризи. Адже високий рівень утворення відходів і низькі показники вторинного перероблення призвели до того, що в Україні до 90% медичних відходів потрапляють на сміттєзвалища.

14:52 17.05.2024

ЯК ВИРОЩУВАТИ І ГОТУВАТИ КАРТОПЛЮ З КОРИСТЮ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

Україна входить до п’ятірки світових лідерів з вирощування картоплі. Споживання свіжої картоплі у всьому світі скоротилося вдвічі у порівнянні з 20 століттям. Водночас зросло споживання картоплі переробленої, в тому числі картоплі фрі. Це важлива інформація, адже більшість досліджень про “страшну шкоду картоплі” не враховують, в якій формі її їдять. Розповідаємо, чим корисна картопля, як вирощувати і готувати з користю для здоров’я.

14:30 17.05.2024

СИЛА СЛОВА ТА ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ’Я: ЧОМУ ВАРТО ГОВОРИТИ ПРО ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ’Я НЕ ЛИШЕ З СПЕЦІАЛІСТАМИ

Публічне та відкрите обговорення психічного здоров’я — надважливий крок на шляху до зменшення стигматизації та дискримінації, які часто пов’язані з цією темою.

11:10 17.05.2024

Звільнення мобілізованих підприємців від оподаткування

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до Порядку підтвердження можливості чи неможливості виконання платником податків обов’язків, визначених у підпункті 69.1 пункту 69 підрозділу 10 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України, та переліків документів на підтвердження, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 29.07.2022 р. №225 (далі – Порядок) визначено алгоритм дій для підтвердження резидентами можливості чи неможливості своєчасного виконання, зазначених вище обов'язків і затверджено перелік документів, що підтверджують неможливість платника податків – фізичної особи, зокрема самозайнятої особи, своєчасно виконати свій податковий обов’язок, у тому числі обов’язок податкового агента.

09:34 17.05.2024

До уваги! Відключення електропостачання 20 травня

Мереф’янське районне відділення АТ «Харківобленерго» повідомляє, що 20.05.2024р. з 10-00 до 16-00 у зв’язку з ремонтними роботами відбудеться відключення електроенергії по вулицям: Бджілостанція, Конституції (частково), Сухоярська, Люботинська, Будянська, Кошового Олега, Героїв Крут, Карпатська, Свободи, Слобожанська, Південна, Станційна, Західна.

08:55 17.05.2024

Французькі партнери допомагатимуть облаштовувати укриття Харківщини

Про це йшлося під час зустрічі заступника начальника Харківської ОВА Євгена Іванова, очільниці облради Тетяни Єгорової-Луценко з головою Комісії з питань транскордонних, європейських та міжнародних відносин Регіону Гранд-Ест Французької Республіки Крістіаном Дебевом.

16:33 16.05.2024

Святковий концерт для опікунів, піклувальників, прийомних батьків і батьків-вихователів Мереф'янської громади

До Дня сім’ї, який в Україні відзначається 15 травня, у Мереф’янській музичній школі відбувся святковий концерт для опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів. Захід організували спеціалісти Служби у справах дітей та сім’ї Мереф’янської міської ради спільно з творчим колективом та вихованцями музичної школи.

13:23 16.05.2024

Рішення Харківського окружного адміністративного суду (справа № 520/32604/23)

Рішенням Харківського окружного адміністративного суду від 04.04.2024 р. по справі № 520/32604/23 ( суддя Волошин Д.А.)  адміністративний позов ОСОБА 1 до Мереф'янської міської ради Харківського району Харківської області (вул. Дніпропетровська, буд. 213, м. Мерефа, Харківський район, Харківська область, 62472) про визнання протиправним та нечинним рішення - задовольнити.

09:27 16.05.2024

ПРОСТІ ЗВИЧКИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ЗНИЗИТИ РІВЕНЬ СТРЕСУ

Постійний стрес завдає шкоди вашому здоров’ю та збільшує ризик виникнення хвороб серця, тривожних розладів і депресії. Та стрес — це не те саме, що розлади психічного здоров'я, такі як тривога та депресія, які потребують лікування.

08:56 16.05.2024