Новини Громади

Щотижневий звіт!

Щотижневий звіт! Шановні мереф’яни! З метою ширшого висвітлення діяльності відділів, що входять до структури виконавчих органів Мереф’янської міської ради, наприкінці тижня буде надаватися звіт щодо проведеної  роботи відповідними підрозділами. Сьогодні, за період з 04.12.2017 р. по 08.12.2017 р., звітують шість відділів:

08:59 11.12.2017

Міжнародний день захисту прав людини

10 грудня 1948 року Організація об’єднаних націй прийняла правозахисний документ - Загальну декларацію прав людини. Відтоді 10 грудня відзначається як Міжнародний день захисту прав людини. До цієї дати і приурочений Всеукраїнський тиждень права, який щорічно проходить в Україні.

15:01 10.12.2017

«Планета дитинства» С.Я.Маршака

6 грудня у комунальному закладі «Мереф’янська дитяча музична школа» відбулась літературна гостинка, присвячена 130-річчю з дня народження С.Я.Маршака «Планета дитинства»

19:00 09.12.2017