1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: садівниче товариство «Олександрівське» на території Мереф’янської міської ради, ділянка № 55 гр. Захаровій В.Г.

2. Про внесення змін до рішення №1640/24 ХLVI сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 09.02.2024 р. «Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель на території

Мереф’янської міської ради та передачі її в постійнекористування «УПРАВЛІННЮ ХАРКІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ (ПЦУ)»

3. Про внесення змін в рішення 1685/24 ХLVII сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 22.03.2024 р. «Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою:  садівниче товариство «Олександрівське» на території Мереф’янської міської ради, ділянка №95 гр.Таболіній Є.М.»

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Залізнична, 11-А гр. Калініній О.О.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Незалежності, 88 гр. Кулік О.О.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, провулок Мірошниченка, 5 гр. Маслаковій В.В., гр. Суржок Є.В., гр. Суржок Р.В.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Сім’янцева Валентина, 5-А гр. Мельник Н.В

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Поетична, 27 гр. Ольховському М.В.

9. Про скасування рішення 1680/24 ХLVII сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 22.03.2024 р. «Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою:  м. Мерефа, вул. Незалежності, 121-а гр. Ольховському М.В.»

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м Мерефа, вул. Мірошниченка, 31 гр. Свічкар Л.О.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Довженка Олександра, 61 гр. Сидора С.І.