Харківська область

Назва рішення

№ рішення

1.

Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету Мереф’янської міської ради від 26.09.2017р. /протокол №48/

1.

Про накладання адміністративного стягнення на гр.  _________.

1.

Про демонтаж спеціальної конструкції зовнішньої реклами, яка самовільно розміщена на території Мереф’янської міської ради ФО-П Доля Ю.Г.

1.

Про внесення змін до рішення виконкому Мереф’янської міської ради від 12.01.2017р. №4 «Про затвердження складу тендерного комітету виконавчого комітету Мереф’янської міської ради та  Положення про тендерний комітет».

1.

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській   раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства.

1.

Про затвердження списку кандидатур для присвоєння звання «Почесний ветеран міста Мерефа».

1.

Про зняття з надомного обслуговування відділом соціальних послуг людям похилого віку та інвалідам.

1.

Про запровадження моделі адміністрування надання послуг із соціальної підтримки населенню за принципом єдиного вікна на території Мереф’янської міської ради.