Засідання виконавчого комітету від 08.06.2018 року

Назва рішення

№ рішення

1.

Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету Мереф’янської міської ради від 08.06.2018р. /протокол №21

1.

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0211020). Додаток

1.

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0216030). Додаток

1.

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0211010)Додаток

1.

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0216010)Додаток

1.

Про затвердження паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0217690)Додаток

1.

Про відмову у надані дозволу на розміщення зовнішньої реклами ФО-П Тимченко А.І.

1.

Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів в Мереф’янській міській раді

1.

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській   раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (ФОП Андрющенко І.О.)

1.

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській   раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (гр. ________.)

1.

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (гр. ________.)

1.

Про надання разової матеріальної грошової допомоги на лікування гр. Сватко І.М.