Засідання виконавчого комітету від 01.11.2017 року

Назва рішення

№ рішення

1.

Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету Мереф’янської міської ради від 01.11.2017р. /протокол №53/

1.

Про відмову у надані дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТОВ «Білборд плюс» за адресою м.Мерефа, вул. Дніпровська, навпроти буд.  232.

1.

Про відмову у надані дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТОВ «Білборд плюс» за адресою м.Мерефа, вул. Дніпровська, навпроти буд.  233.

1.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТОВ «Білборд плюс» за адресою м. Мерефа,  вул. Дніпровська, навпроти буд. 129.

1.

Про надання дозволу на  розміщення зовнішньої реклами ТОВ «Білборд плюс» за адресою м.Мерефа, вул. Дніпровська, навпроти буд. 152.

1.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТОВ «Білборд плюс» за адресою м. Мерефа, вул. Дніпровська, навпроти буд. 180.

1.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТОВ «Білборд плюс» за адресою м. Мерефа, вул. Дніпровська, навпроти буд. 185.

1.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТОВ «Білборд плюс» за адресою м. Мерефа, вул. Дніпровська, навпроти буд. 195.

1.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТОВ «Білборд плюс» за адресою м. Мерефа, вул. Дніпровська, навпроти буд. 199.

1.

Про вимоги до відомостей про господарську діяльність суб'єктів господарювання, які мають намір отримати державну допомогу.