XV сесія Мереф'янської міської ради від 08.12.2017 р.

прийнятих рішень

ХV сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  08 грудня  2017 року

назва рішення

1.

Про затвердження порядку денного ХV сесії Мереф’янської  міської ради VIІІ скликання

2.

Про затвердження місцевих нормативних актів щодо механізмів участі громадян в правлінні громадою

3.

Про затвердження «Положення про запровадження бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) Мереф’янської міської ради».

4.

Про внесення змін у Регламент Мереф’янської міської ради VІІІ скликання.

5.

Про делегування Виконавчому комітету Мереф’янської міської ради повноважень  у сфері діловодства, архіву та кадрової роботи.

6.

Про затвердження плану діяльності Мереф’янської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

7.

Про створення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Мереф’янської міської ради Харківської області.

Додаток 1.

Додаток 2.

Додаток 3.

8.

Про затвердження рішення виконавчого комітету Мереф’янськоїміської ради № 1157 від 30.11.2017 р. «Про затвердження кошорисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт адміністративної будівлі Мереф’янської міської ради літ. «А» за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Мерефа, вул. Дніпровська,213».

9.

Про передачу у 2018 році з міського бюджету Мереф’янської міської ради  до районного бюджету Харківського району медичної субвенції у вигляді міжбюджетного трансферту.

10.

Про виготовлення проектної документації «Спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям, вул. Савченка/Л.Українки, м. Мерефа Мереф’янської об’єднаної територіальної громади – реконструкція».

11.

Про перерахування залишків коштів утворених станом на 01.01.2017 року.

12.

Про внесення змін до рішення V сесії VІІІ скликання Мереф’янської міської ради від 23 грудня 2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік» та додатків до нього.

Додаток 1.

Додаток 2.

Додаток 3.

Додаток 4.

Додаток 5.

Додаток 6.

Додаток 7.

13.

14.

Про внесення змін в рішення V сесії Мереф’янської міської ради VIІІ скликання від 23 грудня 2016 року «Про затвердження Програми розвитку і підтримки ВКП «Служба замовника» на 2017 рік»

15.

Про внесення змін до рішення IX  сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 05 травня 2017 «Про затвердження Програми забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту на 2017-2021 роки

16.

Про преміювання міського голови по результатам роботи за листопад 2017 року

17.

Про надання згоди на иготовлення технічної окументації на земельну ділянку а адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 252-А гр. Шахвердян Л.М.

18.

Про передачу земельної ілянки у власність за адресою:м. Мерефа, вул. Кримська, 27 гр. Юхно Л.Г.

19.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Лесі Українки, 125-Д              гр. Сітковському Є.П.

20.

Про продовження терміну дії рішення LXV сесії Мереф’янської міської ради VІ скликання  від 05 червня 2015 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 81/вул. Овчаренка Дмитра, 12 гр. Шкіртіль М.О.

21.

Про продовження терміну дії рішення V сесії  Мереф’янської міської ради VІІ скликання  від 29 січня 2016 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою: м. Мерефа, пров. Слов’янський, 18-А гр. Прокопенко Т.В.

22.

Протокол ХV сесії Мереф’янської міської   ради VIІІ скликання

23.

Протокол поіменного голосування