Мереф’янська громада
Харківська область

Вулиці Мереф'янської ОТГ

Місто Мерефа

вулиця

1 Травня

Колінько Вікторія Вікторівна

вулиця

5 Вересня: 1-28, 29, 31, 35, 39

Дядченко Тетяна Петрівна

вулиця

5 Вересня: 30, 34, 36, 38, 40, 41–61, 63, 65, 67, 69–71, 73, 75, 77–77А, 79, 81, 83, 85

Рижкова Тамара Степанівна

вулиця

5 Вересня: 62, 64, 66, 68–68А, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84–84А, 86, 88, 92–92А, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110-110А, 112, 114, 118, 120, 122–122А, 124, 128, 130–173

Каминіна Марія Леонідівна

вулиця

5 Вересня: 90, 93, 97, 99–99А, 101, 103, 105, 107, 111–111А, 113, 115–117, 119, 121, 123, 125–127, 129

Ільченко Андрій Валерійович

вулиця

8 Березня

Назаренко Сергій Костянтинович

вулиця

Артемівська

Шемет Олександр Вікторович

вулиця

Баварська

Попов Артем Валентинович

Кавердій Наталія Миколаївна

вулиця

Бджілостанція

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Белінського

Дейнека Сергій Леонідович

Галіченко Наталія Миколаївна

вулиця

Березова

Ільченко Андрій Валерійович

вулиця

Борова

Щит Ігор Анатолійович

вулиця

Будівельників

Бондаренко Юрій Миколайович

вулиця

Будянська

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Васильківського Сергія

Шемет Олександр Вікторович

вулиця

Ватутіна

Попов Артем Валентинович

Кавердій Наталія Миколаївна

вулиця

Весела

Ільченко Андрій Валерійович

вулиця

Весняна

Бондаренко Юрій Миколайович

вулиця

Ветеринарна

Куян Олексій Васильович

Галіченко Наталія Миколаївна

вулиця

Вишетравської

Попов Артем Валентинович

Кавердій Наталія Миколаївна

вулиця

Вишнева

Бондаренко Юрій Миколайович

вулиця

Врожайна

Базилевська Лідія Володимирівна

вулиця

Гастелло

Мішина Любов Анатоліївна

вулиця

Героїв Чорнобиля

Попов Артем Валентинович

Кавердій Наталія Миколаївна

вулиця

Герцена

Лінник Алла Миколаївна

вулиця

Гоголя

Рижкова Тамара Степанівна

вулиця

Горького: 3–58

Ліверець Ігор Юрійович

вулиця

Горького: 59-92

Лінник Алла Миколаївна

вулиця

Горького: 95-189

Дейнека Сергій Леонідович

Галіченко Наталія Миколаївна

вулиця

Громадянська

Олійник Костянтин Михайлович

вулиця

Дальня

Куян Олексій Васильович

Галіченко Наталія Миколаївна

вулиця

Дарвіна

Лінник Алла Миколаївна

вулиця

Дачна: 1–1/29, 5–52

Колодяжний Ігор Олександрович

вулиця

Дачна: 2–4

Колінько Вікторія Вікторівна

вулиця

Джерельна

Дядченко Тетяна Петрівна

вулиця

Дніпровська: 1–47

Базилевська Лідія Володимирівна

вулиця

Дніпровська: 150-Б, 152, 154, 156, 158, 160–162, 164, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 172, 184, 186, 188, 196, 198

Рижкова Тамара Степанівна

вулиця

Дніпровська: 171, 173, 175, 179, 181, 185, 187, 189, 191-191А, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 207, 215, 227, 231, 235, 237, 239, 243

Онищенко Євген Олександрович

вулиця

Дніпровська: 204-204/13, 208, 212, 214-214/30, 232, 234, 242, 244, 245, 246, 247, 249

Дядченко Тетяна Петрівна

вулиця

Дніпровська: 252–254, 258, 262, 266, 268, 270–270А, 272–274, 276–276А, 278–280, 282, 286, 288, 290, 292–292А, 294–298А

Колінько Вікторія Вікторівна

вулиця

Дніпровська: 255–257, 259–261, 263–265, 267, 269, 271, 275, 277, 281, 285, 287, 289–289А, 291, 293, 299А

Мішина Любов Анатоліївна

вулиця

Дніпровська: 48, 50-50А, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96-96/14, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138-138А, 140, 142/1, 144, 146

Каминіна Марія Леонідівна

вулиця

Дніпровська: 49, 51, 53-53А, 55, 57, 59, 61, 63, 65-69, 71-71А, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 95, 97-97А, 99, 101, 103-103А, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 121, 123-123А, 125, 127, 129, 135, 137, 141, 143, 145-145А, 149, 151, 153, 155-155А, 157, 159, 163, 165-167, 169

Степанов Олександр Юрійович

вулиця

Дружби

Дейнека Сергій Леонідович

Галіченко Наталія Миколаївна

вулиця

Жуковського

Нечепоренко Олександр Васильович

вулиця

Заборянська: 1-12, 14-14А, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34

Мішина Любов Анатоліївна

вулиця

Заборянська: 13, 15, 19, 21-23А, 25-25А, 27, 29, 31, 33, 37-64

Щит Ігор Анатолійович

вулиця

Заводська

Шевченко Дмитро Васильович

вулиця

Залізнична

Колінько Вікторія Вікторівна

вулиця

Західна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Зелена

Куян Олексій Васильович

Галіченко Наталія Миколаївна

вулиця

Зеленогайська: 1/25, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25–39

Олійник Костянтин Михайлович

вулиця

Зеленогайська: 2–2/25, 4, 6, 8, 10–10Б, 12, 16, 18, 20, 22, 24–24/25

Шемет Олександр Вікторович

вулиця

Зоріна

Нечепоренко Олександр Васильович

вулиця

Каховська

Лінник Алла Миколаївна

вулиця

Квітуча: 1–33

Назаренко Сергій Костянтинович

вулиця

Квітуча: 34–58

Попов Артем Валентинович

Кавердій Наталія Миколаївна

вулиця

Київська: 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 23

Нечепоренко Олександр Васильович

вулиця

Київська: 2, 4-4А, 6, 8, 10, 12, 14-14А, 16, 18, 20А, 22, 24-37

Степанов Олександр Юрійович

вулиця

Кільцева

Назаренко Сергій Костянтинович

вулиця

Кобзаря: 1–46, 48, 50, 52–52А, 54

Онищенко Євген Олександрович

вулиця

Кобзаря: 47, 49–49А, 51, 53, 55–66

Бондаренко Юрій Миколайович

вулиця

Козацька

Селезньова Тетяна Павлівна

вулиця

Конституції: 1–35, 37, 39–39/2, 41, 43, 45, 47, 51/2, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77–79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 117–117/1

Назаренко Сергій Костянтинович

вулиця

Конституції: 36–36А, 38, 40, 42, 44, 46–46А, 121, 123, 125, 127, 131, 133, 137, 139, 145–145Б, 147, 149, 151–153/1, 155, 157, 159–179

Попов Артем Валентинович

Кавердій Наталія Миколаївна

вулиця

Конституції: 48–50, 52, 54, 56, 58, 60–60В, 62, 181–239

Попов Артем Валентинович

Кавердій Наталія Миколаївна

вулиця

Конституції: 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94–94А, 96, 98–100, 102, 104, 106, 108, 110, 112–114, 116, 118–120, 122, 124, 126, 128–130, 132, 134–136, 138–138А, 140–144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 243–293

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Космічна

Базилевська Лідія Володимирівна

вулиця

Коцюбинського

Дядченко Тетяна Петрівна

вулиця

Кошового Олега

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Кримська

Попов Артем Валентинович

Кавердій Наталія Миколаївна

вулиця

Куліша

Бондаренко Юрій Миколайович

вулиця

Культури

Онищенко Євген Олександрович

вулиця

Курортна

Коваль Валентина Євгенівна

вулиця

Леонівська: 1–33, 35, 37, 39–43, 45–47, 49, 51, 53

Рижкова Тамара Степанівна

вулиця

Леонівська: 34, 36, 38, 44–44/2, 48, 50–50А, 52, 54/2–213

Ільченко Андрій Валерійович

вулиця

Лесі Українки: 125-229

Куян Олексій Васильович

Галіченко Наталія Миколаївна

вулиця

Лесі Українки: 2А–37, 43, 45–45А, 47–47А, 49

Ліверець Ігор Юрійович

вулиця

Лесі Українки: 38А-42, 44, 46-46А, 48-48А, 50-50А, 50Б, 50Г, 51-73, 75-75А, 77, 79, 81, 83, 85

Лінник Алла Миколаївна

вулиця

Лесі Українки: 74-74А, 74Б, 74В, 76, 78, 80, 82, 86, 87-124

Дейнека Сергій Леонідович

Галіченко Наталія Миколаївна

вулиця

Лихачівська

Щит Ігор Анатолійович

вулиця

Лісна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Лозівська

Мішина Любов Анатоліївна

вулиця

Ломоносова

Щит Ігор Анатолійович

вулиця

Лугова

Щит Ігор Анатолійович

вулиця

Люботинська

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Мала

Попов Артем Валентинович

Кавердій Наталія Миколаївна

вулиця

Манойла Миколи

Ліверець Ігор Юрійович

вулиця

Матросова

Олійник Костянтин Михайлович

вулиця

Маяковського

Дядченко Тетяна Петрівна

вулиця

Меліоративна

Шевченко Дмитро Васильович

вулиця

Мереф’янська

Лінник Алла Миколаївна

вулиця

Мирна

Шемет Олександр Вікторович

вулиця

Мірошниченка

Терещенко Олександр Анатолійович

вулиця

Мічуріна

Селезньова Тетяна Павлівна

вулиця

Молодіжна

Бондаренко Юрій Миколайович

вулиця

Московська

Попов Артем Валентинович

Кавердій Наталія Миколаївна

вулиця

Набережна

Дядченко Тетяна Петрівна

вулиця

Незалежності: 1-36, 38, 42, 44

Базилевська Лідія Володимирівна

вулиця

Незалежності: 37, 39А, 41, 43, 45-204

Олійник Костянтин Михайлович

вулиця

Незаможника

Колодяжний Ігор Олександрович

вулиця

Некрасова

Бондаренко Юрій Миколайович

вулиця

Нетеченська: 21–38А

Онищенко Євген Олександрович

вулиця

Нетеченська: 4-18/12

Бондаренко Юрій Миколайович

вулиця

Нова

Шемет Олександр Вікторович

вулиця

Новопроїжджа

Степанов Олександр Юрійович

вулиця

Новоселів

Бондаренко Юрій Миколайович

вулиця

Ободовської Раїси

Олійник Костянтин Михайлович

вулиця

Оболонська: 1-49

Дейнека Сергій Леонідович

Галіченко Наталія Миколаївна

вулиця

Оболонська: 50-74

Куян Олексій Васильович

Галіченко Наталія Миколаївна

вулиця

Овчаренка Дмитра: 16-31

Каминіна Марія Леонідівна

вулиця

Овчаренка Дмитра: 2-13, 14-14А

Степанов Олександр Юрійович

вулиця

Овчаренка Дмитра: 35–47/16

Ільченко Андрій Валерійович

вулиця

Одеська

Попов Артем Валентинович

Кавердій Наталія Миколаївна

вулиця

Озерянська

Коваль Валентина Євгенівна

вулиця

Осіння

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Островерхівська

Селезньова Тетяна Павлівна

вулиця

Охтирська

Коваль Валентина Євгенівна

вулиця

Патріотична

Назаренко Сергій Костянтинович

вулиця

Переволошанська

Ільченко Андрій Валерійович

вулиця

Перемоги

Рижкова Тамара Степанівна

вулиця

Переяславська

Ільченко Андрій Валерійович

вулиця

Південна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Північна

Шемет Олександр Вікторович

вулиця

Підлісна

Коваль Валентина Євгенівна

вулиця

Піщана

Коваль Валентина Євгенівна

вулиця

Погребняка Якима: 2–32/19

Шемет Олександр Вікторович

вулиця

Погребняка Якима: 35–79

Терещенко Олександр Анатолійович

вулиця

Полтавська

Назаренко Сергій Костянтинович

вулиця

Полунична

Куян Олексій Васильович

Галіченко Наталія Миколаївна

вулиця

Польова

Попов Артем Валентинович

Кавердій Наталія Миколаївна

вулиця

Полянського

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Привокзальна

Ільченко Андрій Валерійович

вулиця

Прусянська

Колодяжний Ігор Олександрович

вулиця

Путьова будка

Шевченко Дмитро Васильович

вулиця

Пушкіна

Попов Артем Валентинович

Кавердій Наталія Миколаївна

вулиця

Різдвяна

Бондаренко Юрій Миколайович

вулиця

Річна

Колодяжний Ігор Олександрович

вулиця

Робітнича

Олійник Костянтин Михайлович

вулиця

Романенка

Селезньова Тетяна Павлівна

вулиця

Савченка

Онищенко Євген Олександрович

вулиця

Садова

Попов Артем Валентинович

Кавердій Наталія Миколаївна

вулиця

Санаторна

Попов Артем Валентинович

Кавердій Наталія Миколаївна

вулиця

Свободи

Попов Артем Валентинович

Кавердій Наталія Миколаївна

вулиця

Свяченівська

Степанов Олександр Юрійович

вулиця

Севастопольська

Лінник Алла Миколаївна

вулиця

Сірка Івана

Шемет Олександр Вікторович

вулиця

Слобожанська

Попов Артем Валентинович

Кавердій Наталія Миколаївна

вулиця

Слов’янська

Шевченко Дмитро Васильович

вулиця

Слюсаренка генерала

Ільченко Андрій Валерійович

вулиця

Соборна: 1, 3–3А, 5–7А, 9–9А, 11/1, 13, 15, 17, 19, 21–23, 25, 111

Олійник Костянтин Михайлович

вулиця

Соборна: 2-2а, 4,8, 10/, 12, 14, 16, 18, 20, 24/2, 26-108, 112-122а

Шемет Олександр Вікторович

вулиця

Солдатенко

Бондаренко Юрій Миколайович

вулиця

Сонячна

Бондаренко Юрій Миколайович

вулиця

Соснова

Куян Олексій Васильович

Галіченко Наталія Миколаївна

вулиця

Спортивна

Попов Артем Валентинович

Кавердій Наталія Миколаївна

вулиця

Станційна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Степова

Попов Артем Валентинович

Кавердій Наталія Миколаївна

вулиця

Сумська

Коваль Валентина Євгенівна

вулиця

Сухоярська

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Східна

Бондаренко Юрій Миколайович

вулиця

Таранівськa: 23–28А

Лінник Алла Миколаївна

вулиця

Таранівська: 1–22

Селезньова Тетяна Павлівна

вулиця

Театральна 

Ільченко Андрій Валерійович

вулиця

Терентьєва генерала

Дядченко Тетяна Петрівна

вулиця

Толстого Льва

Щит Ігор Анатолійович

вулиця

Тополина

Бондаренко Юрій Миколайович

вулиця

Транспортна

Лінник Алла Миколаївна

вулиця

Тургенєва

Попов Артем Валентинович

Кавердій Наталія Миколаївна

вулиця

Українська

Щит Ігор Анатолійович

вулиця

Уральська

Попов Артем Валентинович

Кавердій Наталія Миколаївна

вулиця

Франка Івана

Попов Артем Валентинович

Кавердій Наталія Миколаївна

вулиця

Харківська

Колодяжний Ігор Олександрович

вулиця

Хмельницького Богдана

Куян Олексій Васильович

Галіченко Наталія Миколаївна

вулиця

Холодногірська

Попов Артем Валентинович

Кавердій Наталія Миколаївна

вулиця

Ціолковського: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–82

Олійник Костянтин Михайлович

вулиця

Ціолковського: 1-26, 28, 30-30а, 32, 34, 36, 38

Шемет Олександр Вікторович

вулиця

Чернишевського

Каминіна Марія Леонідівна

вулиця

Чехова

Терещенко Олександр Анатолійович

вулиця

Чкалова

Каминіна Марія Леонідівна

вулиця

Чумацька: 1/243, 3, 7, 9, 11–33

Дядченко Тетяна Петрівна

вулиця

Чумацька: 2, 4–6Б, 8, 10, 35–59

Колодяжний Ігор Олександрович

вулиця

Шахбазова Академіка

Базилевська Лідія Володимирівна

вулиця

Шевченка

Бондаренко Юрій Миколайович

вулиця

Шейки Павла: 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19-19А, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35-35А, 37, 39-39А, 41, 43, 45, 47, 49-49А, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69

Степанов Олександр Юрійович

вулиця

Шейки Павла: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36-36А, 38, 42, 44, 46, 48-48А, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74

Нечепоренко Олександр Васильович

вулиця

Шкільна

Дейнека Сергій Леонідович

Галіченко Наталія Миколаївна

вулиця

Шовководів

Базилевська Лідія Володимирівна

вулиця

Шовкостанція

Базилевська Лідія Володимирівна

вулиця

Щаслива: 1–32А, 34

Ліверець Ігор Юрійович

вулиця

Щаслива: 33–33А, 35–75

Колодяжний Ігор Олександрович

вулиця

Юрченка Олександра

Мішина Любов Анатоліївна

вулиця

Яковлівська

Степанов Олександр Юрійович

вулиця

Ярова

Базилевська Лідія Володимирівна

Селище Селекційне

вулиця

Журавлина

Рябуха Віталій Вікторович

Лялюк Анатолій Іванович

вулиця

Лермонтова

Рябуха Віталій Вікторович

Лялюк Анатолій Іванович

вулиця

Овочівників

Немашкало Владислав Вікторович

Лялюк Анатолій Іванович

вулиця

Паркова

Рябуха Віталій Вікторович

Лялюк Анатолій Іванович

вулиця

Селекційна

Рябуха Віталій Вікторович

Лялюк Анатолій Іванович

вулиця

Сімферопольська

Рябуха Віталій Вікторович

Лялюк Анатолій Іванович

 

смт Утківка

вулиця

Борова

Гончаренко Андрій Олександрович

вулиця

Вишнева

Гончаренко Андрій Олександрович

вулиця

Заводська

Гончаренко Андрій Олександрович

вулиця

Зарічна

Гончаренко Андрій Олександрович

вулиця

Зоряна

Гончаренко Андрій Олександрович

вулиця

Комарова

Гончаренко Андрій Олександрович

вулиця

Лугова

Гончаренко Андрій Олександрович

вулиця

Слобожанська

Гончаренко Андрій Олександрович

вулиця

Тиха

Гончаренко Андрій Олександрович

вулиця

Тімірязєва

Гончаренко Андрій Олександрович

вулиця

Шевченко

Гончаренко Андрій Олександрович