Харківська область

Вакансії/Конкурс

ОГОЛОШЕННЯ  від 05.07.2018 року

Виконавчий комітет Мереф’янської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових особіб місцевого самоврядування виконавчих органів міської ради, а саме:

- (1 штатну одиницю) спеціаліста відділу Міжнародних відносин та проектно-інвестиційної діяльності Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради. Вимоги до посади: повна вища освіта, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

- (1 штатну одиницю) спеціаліста відділу соціального захисту населення Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради, Вимоги до посади: повна вища освіта, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером, вміння користуватися офісними програмами, знання основ державного управління, стаж роботи у сфері соціальних послуг.,,

Перелік документів, які необхідно подати: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки 4х6, копія документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції», подання шляхом заповнення на офіційному веб-сайті, Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, копія документа, який посвідчує особу, копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних).

Документи подаються за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 213, 2-й поверх, каб. №7 впродовж тридцяти календарних днів з дня опублікування оголошення. Детальну інформацію про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки за посадами, розміри та умови оплати праці можна отримати у Виконавчому комітеті міській раді за вище зазначеною адресою, контактний телефон 748-47-45.