Харківська область

Вакансії/Конкурс

Оголошення на конкурс від 23.03.2018

Виконавчий комітет Мереф’янської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих органів міської ради, а саме:

(1 штатна одиниця) спеціаліста відділу освіти, культури та спорту Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради. Вимоги до посади: повна вища освіта професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст/магістр, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером, вміння користуватися офісними програмами.

(1 штатна одиниця) спеціаліста сектору державних закупівель Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради. Вимоги до посади: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст/магістр, володіння державною мовою, знання цивільного та господарського кодексу, Закон України «Про публічні закупівлі».

Перелік документів, які необхідно подати: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки 4х6, копія документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції», подання шляхом заповнення на офіційному веб-сайті, Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, копія документа, який посвідчує особу, копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних).

Документи подаються за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 213, 2-й поверх, каб. №7 впродовж тридцяти календарних днів з дня опублікування оголошення. Детальну інформацію про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки за посадами, розміри та умови оплати праці можна отримати у Виконавчому комітеті Мереф’янської міської ради за вище зазначеною адресою, контактний телефон 748-47-45.