Вакансії/Конкурс

ОГОЛОШЕННЯ  від 30.10.2018 року

(1 штатна одиниця) провідного спеціаліста (з юридичних питань) сектору державних закупівель Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради. Вимоги до посади: повна вища юридична освіта, знання основ державного управління, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером, стаж роботи не менше 3х років.
Перелік документів, які необхідно подати: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки 4х6, копія документів про освіту, декларацію передбачену Законом України "Про запобігання корупції" шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агенства з питань запобігання корупції за минулий рік, копія документа, який посвідчує особу, копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних).

Документи подаються за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 213, 2-й поверх, каб. №8 впродовж тридцяти календарних днів з дня опублікування оголошення. Детальну інформацію про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки за посадами, розміри та умови оплати праці можна отримати у міській раді за вище зазначеною адресою, контактний телефон 748-47-45. Виконавчий комітет Мереф’янської міської ради