Угода мерів / Covenant of mayors for Climate & Energy

Угода мерів – провідна ініціатива, започаткована Європейським Союзом, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. Слідуючи цим зобов’язанням підписанти Угоди прагнуть скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 30% до 2030 року, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.

Дні сталої енергії

Мереф'янська громада - підписант Угоди мерів

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та національний експерт «Угоди мерів» Оксана Кисіль вручили сертифікат підписанта Угоди мерів Мереф'янському міському голові Веніаміну Сітову: відповідний документ було підписано 7 грудня 2016 року.

14:35 12.09.2018