Мереф’янська громада
Харківська область

Склад Виконавчого комітету Мереф'янської міської ради

№ з/п

Назва відділу

Положення про відділ

Начальник/завідувач відділу

Контактний телефон

Дні та часи прийому

  1.  

Загальний відділ

завантажити

Михайлик Ірина Володимирівна

748-73-34

Понеділок та Четвер

з 09-00 до 15-00

(перерва з 12-00 до 12-45)

  1.  

Відділ з питань соціально-економічного розвитку та бюджету

завантажити

Вишняк Тетяна Петрівна

748-21-17

 

Понеділок та Четвер

з 09-00 до 15-00

(перерва з 12-00 до 12-45)

  1.  

Юридичний відділ

завантажити

Крижановський

Костянтин Миколайович

748-47-45

Понеділок та Четвер

з 09-00 до 15-00

(перерва з 12-00 до 12-45)

  1.  

Відділ у справах дітей

завантажити

Цивковська

 Альона Миколаївна

748-33-69

Понеділок та Четвер

з 09-00 до 15-00

(перерва з 12-00 до 12-45)

  1.  

Відділ соціального захисту населення

завантажити

-

748-45-45

Понеділок, вівторок, середа

З 09-00 до 16-00

(перерва з 12-00 до 12-45)

  1.  

Відділ Міжнародних відносин та проектно-інвестиційної діяльності

завантажити

Кобець Катерина Олегівна

748-49-51

Понеділок та Четвер

з 09-00 до 15-00

(перерва з 12-00 до 12-45)

  1.  

Відділ цивільного захисту, охорони праці та пожежної безпеки

завантажити

Дараган Ірина Василівна

748-47-45

Понеділок та Четвер

з 09-00 до 15-00

(перерва з 12-00 до 12-45)

  1.  

Відділ житлово-комунального господарства та комунального майна

завантажити

-

748-46-45

Понеділок та Четвер

з 09-00 до 15-00

(перерва з 12-00 до 12-45)

  1.  

Відділ освіти, культури та спорту

завантажити

Дейнека

 Руслан Сергійович

748-24-80

Четвер

з 9-00 до 12-00

 

  1.  

Відділ містобудування, архітектури, земельних відносин, капітального будівництва та державного архітектурно-будівельного контролю

завантажити

Трушковська

Ольга Ігорівна

748-47-45

Понеділок та Четвер

з 09-00 до 15-00

(перерва з 12-00 до 12-45)

  1.  

Відділ державної реєстрації

завантажити

Трубіцина

Ірина Олександрівна

748-33-69

Понеділок

з 09-00 до 15-00

(перерва з 12-00 до 12-45)

Вівторок, Середа

з 09-00 до 12-00

Четвер

09-00 до 15-00

(перерва з 12-00 до 12-45)

 

Спеціаліст з державної реєстрації актів цивільного стану

Понеділок, Середа

з 09-00 до 16-00

(перерва з 12-00 до 12-45)

Четвер

з 09-00 до 12-00

  1.  

Відділ бухгалтерського обліку та фінансової звітності

завантажити

Татаринцева

 Ірина Анатоліївна

748-32-86

Понеділок та Четвер

з 09-00 до 15-00

(перерва з 12-00 до 12-45)

  1.  

Відділ військового обліку

 

завантажити

Дев’ятий

Олег Володимирович

 

748-48-45

Понеділок та Четвер

з 09-00 до 15-00

(перерва з 12-00 до 12-45)

  1.  

Відділ благоустрою

завантажити

Хихля

 Петро Петрович

748-49-51

Понеділок та Четвер

з 09-00 до 15-00

(перерва з 12-00 до 12-45)

  1.  

Відділ соціальних послуг людям похилого віку та інвалідам

завантажити

Жупій

 Ірина Володимирівна

 

748-73-34

Середа

з 13-00 до 16-00

 

  1.  

Методичний кабінет

завантажити

Шихова Ірина Володимирівна

748-24-80

Понеділок та Четвер

з 09-00 до 15-00

(перерва з 12-00 до 12-45)