Плата за землю

Плата за землю на 2017 рік

Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земельних ділянок розташованих на території Мерефʼянської міської ради на 2017 рік

Встановлення пільг щодо земельного податку (юридичним особам) на 2017 рік

Плата за землю на 2018 рік

Про затвердження  Положення «Про оренду земельних ділянок та порядок встановлення  розмірів орендної плати за земельні ділянки, що розташовані на території Мерефʼянської міської ради».

Встановлення пільг щодо земельного податку (юридичним особам) на 2018 рік

Плата за землю на 2019 рік

Про встановлення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земельних ділянок розташованих на території Мерефʼянської міської ради

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020рік на території Мерефʼянської міської ради.

Про затвердження Положення «Про оренду земельних ділянок
та порядок встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, що розташовані на території Мерефʼянської міської ради»

Рішення від 19.05.2023 № 1258/23  Про втрату чинності рішення XXXIII сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 26.06.2019р. Про затвердження Положення «Про оренду земельних ділянок та порядок встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, що розташовані  на території Мереф’янської міської ради»

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Мерефʼянської міської ради. Додаток 1Додаток 2Додаток 3Додаток 4

Рішення ХІІІ СЕСІЇ VІІІ СКЛИКАННЯ ВІД 09.07.2021 № 525/21 "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Мерефʼянської міської ради."

Рішення від 19.05.2023 № 1255/23   Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку

на території Мерефʼянської міської ради