Оперативна інформація про виконання бюджету Мереф'янської міської ради

Довідка про виконання бюджету Мереф'янської міської ради за січень 2018 року

Довідка про виконання бюджету Мереф'янської міської ради за січень-лютий 2018 року

Довідка про виконання бюджету Мереф'янської міської ради за січень-березень 2018 року.

Довідка про виконання бюджету Мереф'янської міської ради за січень-квітень 2018 року.

Довідка про виконання бюджету Мереф'янської міської ради за січень-травень 2018 року.

Довідка про виконання бюджету Мереф'янської міської ради за січень-червень 2018 року.

Довідка про виконання бюджету Мереф'янської міської ради за січень-серпень 2018 року.

Довідка про виконання бюджету Мереф'янської міської ради за січень-вересень 2018 року

Довідка про виконання бюджету Мереф'янської міської ради за січень-жовтень 2018 року

Довідка про виконання бюджету Мереф'янської міської ради за січень-листопад 2018 року