«РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» - обласний конкурс міні-проектів розвитку територіальних громад

Мета Конкурсу – сприяння територіальним громадам сіл, селищ, міст та об’єднаним територіальним громадам на території Харківської області у комплексному розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру та створення умов для підвищення активності громад.

Основні завдання Конкурсу:

- співпраця обласної ради з територіальними громадами у розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного, культурно-освітнього характеру та визначення  шляхів ефективного їх вирішення;

- заохочення активності органів місцевого самоврядування, громадських організацій, органів самоорганізації населення шляхом надання фінансового ресурсу для впровадження їх ініціатив;

- поширення позитивного досвіду у розв’язанні соціально-економічних та культурно-освітніх проблем місцевого значення;

- об'єднання ресурсів органів місцевого самоврядування й громадськості для розв’язання соціально-економічних та культурно-освітніх проблем територіальних громад сіл, селищ, міст, об’єднаних територіальних громад на території Харківської області.

Номінації Конкурсу:

- «Добробут та розвиток громад»;

- «Благоустрій та охорона довкілля»;

- «Історико-культурна спадщина та розвиток туризму».

Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» (Додаток до рішення обласної ради від 7 грудня 2017 року № 579-VІІ, із змінами, згідно із рішенням обласної ради від 01.03.2018 року № 682-VII).

2013 рік

2014 рік