Новини Громади

Освіта – найбільше благо для людини

Щороку, в першу неділю жовтня, усі українці святкують День працівників освіти. Адже немає в світі людини, чия доля ніколи не перетиналася б з долею вчителя, вихователя, викладача. Саме освітяни з самого малку ведуть нас крізь терна знань, навчають життєвої мудрості, віддають нам частку своєї душі.

18:57 07.10.2018

Вітання до Дня працівників освіти

Шановні освітяни Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади! Вітаю вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

08:21 07.10.2018

Виховуємо патріотів

Сьогодні, 6 жовтня, в м. Мерефа, на території колишнього цеглового заводу була проведена районна військово-спортивна гра. Захід було організовано громадською організацією «Військово-спортивний клуб «Скорпіон»» за підтримки Мереф’янської міської ради, Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби надзвичайних ситуацій України, Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

16:21 06.10.2018

До Мереф'янської громади завітає начальник управління з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області

08.10.2018 о 10 годині, в рамках проведення інформаційної кампанії на підтримку проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для захисту економічних та спадкових прав громадян в сільській місцевості» від 01.10.2018 № 9140, начальником управління з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області Юдіною Оленою Миколаївною буде проведено виїзд до Мереф`янської міської об'єднаної територіальної громади. Мета візиту – інформування населення щодо захисту економічних та спадкових прав селян шляхом забезпечення зручними та доступними послугами у сфері нотаріату жителів сільської місцевості.

16:33 05.10.2018

Освітян вітають з професійним святом

5 жовтня до всіх навчальних закладів Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади завітали Мереф’янський міський голова Веніамін Сітов та начальник відділу освіти, культури та спорту Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради, депутат Харківської обласної ради Руслан Дейнека, аби привітати працівників освітньої сфери з Днем працівників освіти.

16:13 05.10.2018

Засідання Правління та Ради Асоціації об’єднаних територіальних громад

Сьогодні, 2 жовтня, в м. Київ відбувся перший день засідання Правління та Ради Асоціації об’єднаних територіальних громад (далі – Асоціація ОТГ), в якому взяв участь Мереф’янський міський голова, член Правління та голова секторальної платформи «Безпека в громадах» Асоціації ОТГ Веніамін Сітов.

16:58 02.10.2018

Слобожанський ярмарок – 2018

29 та 30 вересня на відкритій виставковій площі презентаційно-виставкового центру «Радмір-Експохол» відбувся  Великий Слобожанський Ярмарок,на якому було представлено 2,5 тисячі видів товарів від 700 підприємств  з усіх районів та міст області.

14:36 02.10.2018

Необхідна допомога!

Кожен бажаючий може прислухатися до свого серця і внести частинку своєї допомоги і доброти на життя дитини

10:20 02.10.2018