Новини Громади

Комунікації між Пенсійним фондом України та отримувачами послуг

У березні цього року запрацював новий веб-ресурс Пенсійного фонду України. Інформаційна сторінка веб-порталу електронних послуг- це сучасна он лайн-платформа через яку користувачі можуть комунікувати з Фондом. Для цього на головній сторінці веб-ресурсу створено розділ „Комунікації”. Використовуючи форму електронного звернення, відвідувачі сайту можуть звернутися до установи зі своєю заявою чи пропозицією. А в підрозділі „Доступ до публічної інформації” подати відповідний електронний запит.

13:26 20.07.2018

Визначення членів сім’ї осіб зі складу домогосподарства

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 р. № 329, з 1 травня 2018 р. при призначенні житлових субсидій враховуються майновий стан, зайнятість та доходи членів сімей осіб зі складу домогосподарства, які не зареєстровані у цьому домогосподарстві.

12:38 20.07.2018

Галерея енергоефективності

Сьогодні, в рамках проведення Днів сталої енергії, в приміщенні Мереф'янської міської ради стартувала інформаційна кампанія «Галерея енергоефективності».

11:36 20.07.2018

Заяви на отримання грошей за зекономлені домогосподарствами ресурси для опалення приймаються до 1 вересня

Як і минулого року, під монетизацію підпадають зекономлені домогосподарствами ресурси, які використовуються для опалення еквівалент вартості 150 кіловатів електроенергії або 100 кубів газу.

08:44 20.07.2018

Харківський районний центр зайнятості провів ярмарок вакансій

19 липня 2018 р. у приміщенні інформаційно-консультативного центру Харківського районного центру зайнятості (далі ХРЦЗ) м. Мерефа відбувся ярмарок вакансій. Ярмарок вакансій проводиться з метою забезпечення роботодавців кадровим потенціалом, а також для підвищення обізнаності громадян про комплекс послуг, які надає служба зайнятості.

13:50 19.07.2018

Надання консультацій щодо майбутнього ЦНАПу

Сьогодні до Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади завітали: регіональний координатор Ольга Калініченко та регіональний спеціаліст Надія Біленко з напрямку покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD З ЄВРОПОЮ».

17:09 18.07.2018

Харківське приміське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує

Сьогодні існує багато джерел інформації, де можна отримати різноманітні дані щодо послуг Пенсійного фонду України. З метою достовірного інформування та проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо послуг, які надаються Пенсійним фондом України, Харківське приміське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє, що повну інформацію можна отримати на офіційній сторінці Веб-порталу Пенсійного фонду України. З відеоматеріалами щодо запровадження нових online-сервісів Пенсійного фонду України та іншими корисними матеріалами можна ознайомитися у розділі відеоновини за посиланням http://www.pfu.gov.ua/category/novini/videonovini/.

16:43 18.07.2018

Грибы друзья или враги?

Мерефянское лабораторное отделение ГУ «Харьковский ОЛЦ МОЗ Украины» предупреждает жителей Мерефянской городской объединенной территориальной громады об опасности, которую могут таить в себе грибы.

13:32 18.07.2018

Створення комфортних умов проживання для літніх людей та осіб з інвалідністю

17 липня працівники відділу соціального захисту населення Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради взяли участь у робочій нараді, яку організував Департамент соціального захисту насеплення Харківської обласної Державної адміністрації у Харківському геріатричному пансіонаті ветеранів праці Харківської обласної ради.

10:11 18.07.2018