Новини Громади

Укріплення дороги твердим покриттям по провулку Зміївському

Минулого тижня, згідно плану роботи, працівники відділу благоустрою міської ради завершили укріплення дороги твердим покриттям шляхом укладання залізобетонних шпал та зробили облаштування лотка для відведення води з поля по провулку Зміївському.

13:58 16.02.2024

На Харківщині за програмою «єВідновлення» сформовано понад 800 сертифікатів про надання компенсацій за знищене майно

Під час брифінгу в Офіційному Медіацентрі директор Департаменту містобудування та архітектури ХОВА Антон Коротовських розповів про реалізацію на Харківщині програми «єВідновлення».

11:36 16.02.2024

Мешканці Харкова та області можуть скористатись онлайн-рахунками за розподіл газу

Для мешканців Харкова та області реалізована можливість отримання онлайн-рахунків за розподіл (доставку) газу. Ця функція доступна на сайті національного оператора «Газмережі» для користувачів мобільних пристроїв, ноутбуків та ПК. Крім отримання рахунку за поточний місяць, доступне завантаження квитанцій за минулі місяці.

09:15 16.02.2024

ПЕРША ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА

Під час війни люди перебувають в постійному напруженні та стресі, що можуть спричинити різні реакції та мати індивідуальні фізичні прояви. Перед вами людина у безпорадному стані – не залишайтеся байдужими. У кожного свій досвід та своя історія і ми не маємо права робити суб’єктивних висновків стосовно причин, що спричинили ту чи іншу реакцію або поведінку людини. І якщо людину, яка знаходиться поряд з вами, помітно «накрило» емоціями, буде корисним знати мінімальний набір прийомів першої психологічної допомоги. Всі вони залежать від конкретного стану, в якому перебуває людина, але є універсальні загальні елементи першої психологічної допомоги, що відображені у «Правилах 6 «П».

16:34 15.02.2024

Поради батькам. Як уберегти дитину від хвороб в організованих колективах

Хоча заради безпеки освітній процес у регіоні вимушено проходить у дистанційному режимі, проте більше тисячі дітей Харкова навчаються в метрошколі, близько 400 дошкільнят відвідують метросадок, крім того, в режимі оф-лайн функціонують деякі приватні заклади освіти, отже діти контактують між собою та з дорослим персоналом, що підвищує ризик виникнення інфекційних захворювань в організованих колективах.

15:07 15.02.2024

Щоденні роботи з благоустрою

Працівники відділу благоустрою та районних комітетів органів самоорганізації населення (РК ОСН) щоденно продовжують піклуватися про чистоту та комфорт по всій території громади.

14:37 15.02.2024

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей скорботний день українці схиляють голову перед своїми синами, які загинули виконуючи інтернаціональний обов’язок.

13:50 15.02.2024