Новини Громади

Дата: від до Скинути

Соціальні послуги внутрішньо переміщеним особам, які перебувають у складних життєвих обставинах

Інформуємо, про впровадження та реалізацію з 01.01.2023 по 31.12.2024 року в Мереф’янській громаді експериментального проєкту Міністерства соціальної політики України щодо надання в окремих закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Мінсоцполітики, окремих соціальних послуг внутрішньо переміщеним особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, із числа:

09:36 09.02.2024

Щоденні роботи з благоустрою

Працівники відділу благоустрою та районних комітетів органів самоорганізації населення (РК ОСН) щоденно продовжують піклуватися про чистоту та комфорт по всій території громади.

12:26 08.02.2024

Використовуйте електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи» для подання декларації в Е- кабінеті

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що для зручності громадян при поданні декларації в Електронному кабінеті платника (https://cabinet.tax.gov.ua/) створено електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи», який надає можливість часткового автоматичного предзаповнення декларації.

09:36 08.02.2024

Пам'ятка населенню: Засоби побутової хімії - джерела небезпеки

Більшість сучасних побутових предметів можуть виділяти забруднювачі повітря. Деякі з них виділяють по кілька забруднювачів, а використання інших може мати прямий шкідливий вплив, який посилюється невеликими об'ємами сучасних квартир, особливо, коли вони погано вентилюються, а також при порушенні правил поводження з побутовими предметами.

13:16 07.02.2024