Новини Громади

Кобзарева душа

До 210 річниці з Дня Народження Тараса Григоровича Шевченка, заклади культури і освіти Мереф'янської громади підготували відео про життя і творчість  видатного Кобзаря.

09:34 09.03.2024

Допомога ЗСУ

Представникам одного із загонів Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України було передано Квадрокоптер "DJI Mavic 3Т"

16:10 07.03.2024

Захисти країну

Долучайся до 22-го окремого мотопіхотного батальйону.

11:01 07.03.2024

Продовження капітального ремонту вцілілої будівлі ліцею «Перспектива»

З настанням нового календарного року починається і оновлення бюджетних процесів, саме тому щороку виникає питання про продовження розпочатих робіт. Відомо, що з минулого року триває відновлення вцілілої будівлі на території ліцею «Перспектива» (колишня школа №6).

15:02 06.03.2024

Як знизити ризик зараження інфекційними захворюваннями через воду на підтоплених територіях

Небезпечні для здоров’я хімічні речовини, а також збудники інфекційних хвороб із кладовищ, вбиралень, сміттєзвалищ можуть опинитися у криницях та відкритих водоймах на території підтопленій внаслідок виникнення осінньо-зимових дощових паводків, весняної повені. Щоби знизити ризик виникнення інфекційних захворювань на уражених територіях, дотримуйтеся, будь ласка, таких правил:

08:20 06.03.2024