Розробка Плану удосконалення послуг на місцевому рівні

Дата: 07.10.2017 18:34

Розробка Плану удосконалення послуг на місцевому рівні

6 вересня, в приміщенні Мереф`янської міської ради відбулося перше засідання робочої групи Мереф`янської ОТГ з Наталією Ключник, консультантом Програми «DOBRE» з послуг місцевого самоврядування, щодо розробки Плану удосконалення послуги на місцевому рівні.
Під час зустрічі Наталія Ключник презентувала успішні практики країн Європи стосовно будівництва та утримання доріг, розповіла про етапи концепції розробки Плану удосконалення послуг та послуги, які можуть та мають надавати органи місцевого самоврядування.
Завдяки роботі у підгрупах, вдалося визначити найпріоритетніші проблеми стосовно безпеки, якості та доступності доріг Мереф`янської міської ОТГ.
Сьогоднішня зустріч — це лише перший крок, перший етап розробки Плану удосконалення послуг. Попереду чекає збір та аналіз інформації, проведення аудиту вулиць громади — насичена та плідна робота, з залученням широкого кола громадськості.